İlçe Zümresi Beraber Mi?

Kodla Büyü

sms7

Site Gezgini
İyi günler, ilçemizde ortaokul, halk eğitim ve Anadolu lisesinde olmak üzere 3 öğretmeniz. İlçe zümresini beraber mi yapacağız? Yoksa her öğretmen ayrı ayrı olduğundan direk il zümresine mi katılacak? İl zümresinde böyle bir ayrım söz konusu mudur?

Mevzuata göre nasıldır bilmiyorum ama ayrı ayrı yapılması daha mantıklı gibi. Hedef kitleler farklı çünkü.

İlköğretim, ortaöğretim (anadolu liseleri), meslek liseleri, yaygın eğitim (halk eğitimler) ayrı ayrı zümre yapmalı. Normalde yanlış bilmiyorsam tek kişi zaten topluluk olmadığı için bir üst zümreye katılması gerekiyor. Koca ilçede ben de tekim ama ilçe illa kağıt olacak diyor. Arkadaş tekim kimle nasıl senkron olayım. Kendi kendime deli gibi mi konuşayım ama yok illa imzalı kağıt olacak :D Meb ve mantık bazen aynı cümle içinde zor konumlanıyor.

İlköğretim, ortaöğretim (anadolu liseleri), meslek liseleri, yaygın eğitim (halk eğitimler) ayrı ayrı zümre yapmalı. Normalde yanlış bilmiyorsam tek kişi zaten topluluk olmadığı için bir üst zümreye katılması gerekiyor. Koca ilçede ben de tekim ama ilçe illa kağıt olacak diyor. Arkadaş tekim kimle nasıl senkron olayım. Kendi kendime deli gibi mi konuşayım ama yok illa imzalı kağıt olacak :D Meb ve mantık bazen aynı cümle içinde zor konumlanıyor.
Branşinda tek olan müdür yardımcısı ile yapıyordu zümreyi sanki öyle hatırlıyorum.

Branşinda tek olan müdür yardımcısı ile yapıyordu zümreyi sanki öyle hatırlıyorum.
Yönetmeliğe baktım hocam. Tek olan yapmaz diyor açık açık.
1677099828074.png

aynı sorunu bende yaşıyorum maalesef

biz de aynı durumdayız. ÇPL, Halk eğitim ve Anadolu Lisesi birlikte yapıyoruz. ama doğru mudur bilemiyorum

Geri