İlçe Formatörü

Kodla Büyü
Merhaba arkadaşlar,

Çalıştığım ilçede formatör öğretmen görevi bıraktı. İldede sınava giripte ilçede çalışmak isteyen formatör öğretmen yok. Bende bilgisayar öğretmeniyim ve benide formatör yapmak istiyorlar. Bende gelecek sene asker öğretmen olacağım ve sınavada girmedim. Gelecek sene ben ilçede formatör öğretmen olurmuyum. ( Eğitici değil sadece İlçe formatörü olurmuyum).

Teşekkürler arkadaşlar.

Bende istemiyorum ama bilirsiniz küçük yerlerde rica ettiklerinde mecbur gibi oluyorsunuz diğer bilgisayar öğretmenlerine güvenmiyorlar resmi olarak veremiyorlarsa benim için red etmek kolay olacak bilginiz varsa teşekkürler

sınava girmeden eğitici olamıyorsun hocam. onun dısında ilçe formatoru diye bişey duymadım.ya eğitici bilgisayar formatoru olur ya da okul bilgisayar formatoru.görevlendirme süresi içinde de eğiticiler görevi bırakamaz.(atama durumu hariç)

ilçe formatörü sınavla olunuyor biliyorsunuz ve bakanlık görevlendirmesinde görev tanımların ve sorumlulukların belirlenmiş
ama bu şekilde gidersen sana her işi yaptırılar..örnek burada başımıza geldi.arkadaş ana sınıfı taraması için köy gezilerinden tutun,kitap dağıtımı,rehberlik anketleri değerlendirmesine kadar her işi yaptı

Hocam sen istersen kaymakamlık oluru ile seni ilçe milli eğitimde görevlendirebilirler. Haftada 10 saate kadar da ders verebilirler.Bunları Ancak sen istersen yapabilirler sen istemedikten sonra zorlada yapamazlar.

arkadaşım izmir karaburunda ilçe formatörü olan bir arkdaş tolga kurban. o da tıpkı seni n anlattığın gibi görevlendrildi . aslında bir iki artı tarafı var. okul formatörleri gibi görükeceksin. eğiticilerin çektiği sıkıntıları çekmezsin. dene derim.

Geri