İlçe belediyesi tarafından Facebook'tan engellendim.

Kodla Büyü

birarti1

Seçkin Üye
Seçkin Üye
merhaba arkadaşlar,
yaşadığım ilçede düzenli su kesintilerine maruz kalıp birde üstüne açıklama olmamasından dolayı,
belediyenin facebook sayfasına iki mesaj yazdım, tabii ki eleştiri ve sitem içeren (tehtid, küfür, hakaret, aşağılama yok...),
sonrasında son 3 gündür belediyenin facebook sayfasına giremediğimi gördüm,
sayfanın geçici olarak kaldırıldığını veya benzer bir durum olduğunu düşünürken bugün arkadaşımın belediyenin sayfasında dolaştığını gördüm ve engellendiğimi anladım,

konuyu biraz araştırdım, gerçek kişilerin küfür, hakaret içermeyen mesajlarından dolayı böyle bir engelle karşılaşmaması gerekir,
Ankara 9. İdare Mahkemesi'nin emsal örnek kararı var,
Cimere yazmayı düşünüyorum, bakalım ne olacak,
(var mı öyle devletin kurumlarının sosyal medya hesaplarını kendinin gibi yönetmek,
eline mühür geçen kendini Sultan Süleyman zanneder oldu memlekette.)

merhaba arkadaşlar,
yaşadığım ilçede düzenli su kesintilerine maruz kalıp birde üstüne açıklama olmamasından dolayı,
belediyenin facebook sayfasına iki mesaj yazdım, tabii ki eleştiri ve sitem içeren (tehtid, küfür, hakaret, aşağılama yok...),
sonrasında son 3 gündür belediyenin facebook sayfasına giremediğimi gördüm,
sayfanın geçici olarak kaldırıldığını veya benzer bir durum olduğunu düşünürken bugün arkadaşımın belediyenin sayfasında dolaştığını gördüm ve engellendiğimi anladım,

konuyu biraz araştırdım, gerçek kişilerin küfür, hakaret içermeyen mesajlarından dolayı böyle bir engelle karşılaşmaması gerekir,
Ankara 9. İdare Mahkemesi'nin emsal örnek kararı var,
Cimere yazmayı düşünüyorum, bakalım ne olacak,
(var mı öyle devletin kurumlarının sosyal medya hesaplarını kendinin gibi yönetmek,
eline mühür geçen kendini Sultan Süleyman zanneder oldu memlekette.)

Hocam bu aralar işsizsin herhalde.

Halktan aldığı oylarla göreve gelen belediye yönetimine haklı mağduriyetini bildirmesi işsizlik mi oluyor? E ne gerek var o zaman demokrasiye. Belediye başkanını vali, kaymakam gibi atasınlar o zaman.

Allah başka dert vermesin hocam.. İlçe belediyesini telefonla arayıp ulaşırsınız.. Bu iletişim yoluna ek olarak;
Face***** olmazsa inst****'dan o da olmazsa twit****'dan yazarsınız..

Allah başka dert vermesin hocam.. İlçe belediyesini telefonla arayıp ulaşırsınız.. Bu iletişim yoluna ek olarak;
Face***** olmazsa inst****'dan o da olmazsa twit****'dan yazarsınız..
tabii ki hocam, haklısınız, en büyük derdimiz bu olsun, yapanın yanına kâr kalıyor, ben yaptım ben dedim oldu bitti, şahsen zoruma gidiyor.

Halktan aldığı oylarla göreve gelen belediye yönetimine haklı mağduriyetini bildirmesi işsizlik mi oluyor? E ne gerek var o zaman demokrasiye. Belediye başkanını vali, kaymakam gibi atasınlar o zaman.

işsizlik : bu konuyu buraya önemli bir konu gibi paylaşmanız.
Önümdeki araç sinyal vermedi, adamın biri yere çöp attı ,belediyeye mesaj attım cevap vermedi?

Size göre önemsizse okuyup cevap yazma zahmetine girmeyebilirdiniz.

Bulunduğum ilçenin instagram sayfası dahil olabilecek tüm sosyal medya platformlarından buna WhatsApp'da dahil olmak üzere engellenmiş bulunuyorum. Hakkını arayanlar hoşlarına gitmiyor veya en ufak dokunan mesajları silip kendilerini tatmin etmeye devam etsinler. Ben işimi yasal olarak arayıp yaptıklarının acılarını çıkartıyorum. Endişe vermeye gerek yok Cimer üzerinden çözüm sağlayamazsanız dilekçe talebi gönderin yine devam ederse yasal olarak haklarınız her türlü sizi haklı bulur.

işsizlik : bu konuyu buraya önemli bir konu gibi paylaşmanız.
Önümdeki araç sinyal vermedi, adamın biri yere çöp attı ,belediyeye mesaj attım cevap vermedi?
yazma hocam cevap yazma, burada bu konu ilgini çekmiyorsa,
forumun amiri var yöneticisi var sorunlu bir içerik olduğu zaman eksik olmasınlar müdahale ediyorlar,
bir şey yazacağımız zaman size soracak değilizya,

Bilişim teknolojileri dersinde "Dijital Vatandaşlık" uygulamaları için "örnek olay" teşkil eden bir durumu burada paylaşmayacağımda neyi paylaşacağım, söyleyinde bizde bilelim ona göre yazarız!

yazma hocam cevap yazma, burada bu konu ilgini çekmiyorsa,
forumun amiri var yöneticisi var sorunlu bir içerik olduğu zaman eksik olmasınlar müdahale ediyorlar,
bir şey yazacağımız zaman size soracak değilizya,

Bilişim teknolojileri dersinde "Dijital Vatandaşlık" uygulamaları için "örnek olay" teşkil eden bir durumu burada paylaşmayacağımda neyi paylaşacağım, söyleyinde bizde bilelim ona göre yazarız
Yazık...

Geri