İKS veli ve öğrenci girişi Rehberi

Kodla Büyü

Mr.Spermata

Süper Üye
Süper Üye
Sınıf öğretmeni-öğrenci-veli ve ben arasındaki iletişim kopukluklarından bıkmamla beraber hazırladığım ayrıntılı İKS veli-öğrenci girişi rehberi buyurun:)

Ekli dosyalar

• dokuman.rar
    197.4 KB · Görüntüleme: 252
Saolasın Mr.Spermata hocam.. Yalnız 4 adımı da çerçeve içine alırsan daha iyi olur düşüncesindeyim..

Çok kişinin işine yarayacaktır. Teşekkürler yeniden.

bu gün eline veli listesini alan benim sınıfa doluştu nevrim döndü ve öğretmenlere "beni ilgilendirmez gidin işinizi kendiniz yapın dedim" bakalım yarın idareye gider şikayetler yağar hakkımda :) sonuç ne olacak.

Toplam 216 öğrenci anketinin 196'sını bitirdim. Ama ben de bittim. Yine de veli anketi için yardım isteyen öğretmenler var.

ismailt' Alıntı:
bu gün eline veli listesini alan benim sınıfa doluştu nevrim döndü ve öğretmenlere "beni ilgilendirmez gidin işinizi kendiniz yapın dedim" bakalım yarın idareye gider şikayetler yağar hakkımda :) sonuç ne olacak.
hocam bu yazı okula gelmiş müdür de ilgi için benim adımı yazmış,öğretmenlerle toplantı yaptım anlattım hepsine neler yapmaları gerektiğini sonunda da eğer evinde internet bağlantısı olmayan ya da bilgisayar kullanmayı bilmeyen velileriniz varsa bana yönlendirebilirsiniz diye.Ertesi gün sınıf sınıf tüm veliler kapıda hocam bizi çağırmışsınız diye:))

Geri