İkili öğretim yapan okulun web sitesi

Kodla Büyü

botecii00

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar ben ikili öğretim yapan okulda görevliyim sabah ortaokul öğle ilkokul, ortaokulun sitesini düzenliyorum onda sıkıntı yok fakat ilkokulun henüz sitesi bile yok bu durum problem olur mu?İlkokula da site açmak istiyorum nasıl yapabilirim.

Sayın Hocam,

Dün ve bu gün Bakanlıktan web sitesi olmayan okullar ile ilgili bir e-posta geldi. Acilen yapılması gerekiyor. İl/İlçe MEM'den uyarı gelmeden biran evvel yapmanızı tavsiye ederim.

İyi çalışmalar.

sen yine de aç da sonuçta senin kadron ortaokul kısmında.. ilkokul için site açsan bile düzenlemen çok zor, görevin de değil sanırım

habibocak hocam çok güzel tarif etmiş hocam çok fazla zaman almaz zaten web sayfası olmayan okullar için yazı geliyor.

okulumuzun güncel sitesi olmasına rağmen bugün gelen yazıda okulumuz web sitesi olmayan okullar listesinde gösterilmiş. siteyi her hafta güncellememe rağmen !

agd85 hocam okulunuz ilkokul-ortaokul şeklinde dönüştü mü? ilçe mebbis yöneticisi ile irtibata geçip kontrol ettirin bence

ysahin' Alıntı:
agd85 hocam okulunuz ilkokul-ortaokul şeklinde dönüştü mü? ilçe mebbis yöneticisi ile irtibata geçip kontrol ettirin bence
hocam yönetim paneline girdim orda kurum kodunu güncelledim şimdi. belki ondan kaynaklanan bir sıkıntıdır.

Geri