İki Bakan İçin Yolsuzluk İddiası

Kodla Büyü
Suat kılıç haberinde bakan ne yapmış, vatandaşa zorlamı sattırılmış evler, ayrıca kaç tane ev almış bakan. Faruk Çelik haberindede bakan işin içinde değil, tamamen karalama amaçlı haber, ben bu iki bakanın yolsuzluk yaptığına inanmıyorum, şaşırdılar nasıl çamur atacaklarını.

jemba35' Alıntı:
Suat kılıç haberinde bakan ne yapmış, vatandaşa zorlamı sattırılmış evler, ayrıca kaç tane ev almış bakan. Faruk Çelik haberindede bakan işin içinde değil, tamamen karalama amaçlı haber, ben bu iki bakanın yolsuzluk yaptığına inanmıyorum, şaşırdılar nasıl çamur atacaklarını.

Bırak hocam Bankanın promosyon paralarıyla adamlar kebap bile yemişler hepsini memurlar.net belgeleriyle ispat etti bakan göz yumuyor bunlara, soruşturma bile açtırmıyor, adamlar tam bir milyon promosyon yemişler.

sisss' Alıntı:
jemba35' Alıntı:

Bırak hocam Bankanın promosyon paralarıyla adamlar kebap bile yemişler hepsini memurlar.net belgeleriyle ispat etti bakan göz yumuyor bunlara, soruşturma bile açtırmıyor, adamlar tam bir milyon promosyon yemişler.

memurlar net savcı mı yoksa hakimmi kardeşim... nerden ulaşıyormuş belgelere?... ayrıca promosyonu yemişler diyorsunda onca yıldır verilmeyen promosyonları kimler yiyordu? şimdi elimize promosyon parası geçiyor diye atıp tutarız... bundan öncekilerin niye gıkı çıkmıyordu??? sizin işiniz aziz yıldırım suçluyken fenerbahçeyi küme düşürme cezasına çarptırmaya benziyor... polis birine vursa hükumet deniliyor... o polisi suçlayan olmuyor...

şu anki konuşmanızda ynen bu şekilde gelişiyor... ülen bi memur tuvalete gitse başbakan s...tı diyeceksiniz nerdeyse...

bunuda kapatırlar aynı polislik ve kpss sınavında olduğu gibi kendilereinin aleyhinde durum işlerse 1 haftada kapanıyo o dava

baynadir' Alıntı:
sisss' Alıntı:
jemba35' Alıntı:

memurlar net savcı mı yoksa hakimmi kardeşim... nerden ulaşıyormuş belgelere?... ayrıca promosyonu yemişler diyorsunda onca yıldır verilmeyen promosyonları kimler yiyordu? şimdi elimize promosyon parası geçiyor diye atıp tutarız... bundan öncekilerin niye gıkı çıkmıyordu??? sizin işiniz aziz yıldırım suçluyken fenerbahçeyi küme düşürme cezasına çarptırmaya benziyor... polis birine vursa hükumet deniliyor... o polisi suçlayan olmuyor...

şu anki konuşmanızda ynen bu şekilde gelişiyor... ülen bi memur tuvalete gitse başbakan s...tı diyeceksiniz nerdeyse...
Hocam anlaşıldığı üzere tarafını zaten belirtmiş. Madem propaganda yapacaksın seçim meydanlarına git.

Bayılıyorum şu "bundan öncekilerde yapıyordu" savunmasına !

Sütten çıkmış ak kaşıklar canım bunlar, yapmamışlardır. Nerden çıkarıyorsunuz bunları? Paranın götürüldüğü en kolay yer kara yollarıdır. Sağır sultan bile duydu bunu. Siz hala duymadıysanız sizin sorununuz bu. Birde Faruk Çelik'in neden Bursa yerine Urfa'dan aday olduğunu da bir merak edin de araştırın. Biz iyiyiz diğerleri kötü düşüncesinden sıyrılın....

sisss' Alıntı:
yolsuz yapmayanların o makamlarda ne işi var
Bakanlar yolsuzluk yapmış olabilirler, bilmiyorum olmuş yada olmamış diye birşey yazaman ama kullandığınız cümle gelmiş, geçmiş, geçmemiş ve gelecek tüm makam sahiblerine karşı biraz sert olmuş. En azından %90 na diyeyim de benim cümle de yanlış olmasın.

vallaa kim ne derse desin...90 lı yıllara geri döndük....her konuda...

Madem bundan öncekilerde yapıyordu.. Bunların ne farkı var onlardan...
Bence hepsi yapıyor... Kaç iki tane?

munsal' Alıntı:
Sütten çıkmış ak kaşıklar canım bunlar, yapmamışlardır. Nerden çıkarıyorsunuz bunları? Paranın götürüldüğü en kolay yer kara yollarıdır. Sağır sultan bile duydu bunu. Siz hala duymadıysanız sizin sorununuz bu. Birde Faruk Çelik'in neden Bursa yerine Urfa'dan aday olduğunu da bir merak edin de araştırın. Biz iyiyiz diğerleri kötü düşüncesinden sıyrılın....

hocam kimse biz iyiyiz demiyor bazıları hep aynı kişi kötüdür diyor sorun bu... iki bakan bir halt etmişse suç bu 2 bakanındır geri kalan 548 kişinin değildir değil mi?...

ben gidip birini öldürsem okul müdürünün bunda bir suçu varmıdır? şimdi hükumet mi bu adamlara (eğer yaptılarsa) promosyon paralarını yiyin dedi? düşünce yanlış bunu anlatmaya çalışıyoruz ama anlamamayı kendine misyon edinmiş arkadaşlar var... suç kime aitse suçluda odur olay bu kadar basittir...

ayrıca da memurlar.net sitesini başımıza bakan tayin etmiş gibi davrananlarda var... oraya yazı yazanda senin benim gibi şahıslar... bunuda iyi bilmek lazım...

bundan öncekilerde yapıyordu demek yanlış... bu bunlarda yapabilir anlamına gelmez... bundan önce hiç promosyon verilmiyordu ama artık alabiliyoruz diyorum...

her olayı siyasi malzeme yapmayı misyon edinenlere sesleniyorum, daha fazla sıvamayın...

Burdan bile fenevbahçe yi aklamaya çalışan zihniyet...
Azizin pislikleriyle fenev şampiyon olmuş. bu şampiyonluk ne olacak?
Haksızlıkları bilip susanda dilsiz şeytandır....
Birileri biliyor ve gereğini yapmıyorsa elbette onlarıda suçlayacağız...

jemba35' Alıntı:
Kıymetli hocam bu yapılanlar bigün sizin maaşınızla yapılırsa, ancak o zaman anlarsınız siz...

aman hocam bu forumda akp yi falan savunmasın kimse zaten millet dolu yakası açılmamış laflar gelmesin şimdi. ben sadece şunu diyorum siyasiler için "deli deli akanı, bura bura tıkarlar" ya dünya, ya ahiret yada ikisindede

kardeşim kim yolsuzluk yapıyorsa cezasını çeksin..hemen bizden öncede vardı şöle böle demeyin...

Ulan adamlar yolsuzluk yapıyor, kendini bile doğrudüzgün savunamıyor, hala savunanlar var burada..

fahrican' Alıntı:
Bu memlekette birileri için lale devri asla bitmez.
İşte bu bittiğinde olay tamamdır sayın hocam. ABD gibi dünyanın emperyal gücünde 2 dönem başkanlık yapmış adamım Bush'un mal varlığı 5 milyon dolar. Ama bizim ülkemizde 1 yıl başbakanlık yap mal varlığın milyar dolar oluyor nasıl oluyorsa... Hocam sıkıldım bilmek bana sadece acı vermeye başladı bakalım sonuç ne olcak?

buldum

200405152ccjc8du9.gif

Valla hiç bir akpli savunmaya geçmesin. bu ülkede tek güç var oda tayyeap, yeri geldiğinde bi aslan ,yeri geldiğinde duygusal şair, yeri geldiğinde ezik mağrur, yeri geldiğinde badem bıyık, yeri geldiğinde dinin tek savunucusu, yeri geldiğinde- ki çoğu zaman padişahımız!

bakanlarımızın yaptığı yolsuzluğu filan bırakın arkadaşım, kimse kimseye akıl vermesin, ecevit demiş ya mitingin birinde
-bu düzeni bozacağız!!!!
-(halktan biris) Düzenin keyfi yerinde, düzülenin hali nolacak !!!

biz bu kafayla gittikten sonra sadece düzen(!) değişir gerisini boşverin

korkusu olmayan soruşturulmayı kabul eder. gensorular korkanlar yüzünden reddediliyor.

Madem çamur atılıyor, madem iftira atılıyor bırakın araştırılsın, soruşturulsun neden çekiniliyor.
Ayrıca amir altındakilerden sorumludur, denetlemelidir. Denetlemiyorsa bence suçludur.
Japonlarda bilmem ne müdürü usülsüzlük yapınca bakan istifa ediyor, sizin açıdan bakınca zeki, onurlu bildiğimiz japonlar azıcık saf oluyor galiba.

Geri