İşletmelerde Beceri Eğitimi ödemesi.!!

Kodla Büyü

Ankany

Aktif Üye
Herkese günaydın.
Arkadaşlar velisinin/işyerinin rızası olmadığı için staja devam edemeyen öğrencilerin ücret meselesi nasıl olur.?
Yani öğrenci işletmeye gitmezse ücret ödenmez değilmi?

Bize okuldan gitmeyen öğrencilerin sigortalarının sıfır girileceği, para ödenmeyeceği bilgisi geldi.

Öğrenci lehine ama giden öğrenci ücretini alacak gitmeyen de alacak ise o durumda niye öğrenci şu dönemde işletmeye gönderilir anlamak mümkün değil. Lehte olacaksa hepsi gitmesin ve ücretini alsın. Lehte olması ayrı adalet ayrı birşey

Normalde işletmelerde beceri eğitimini okulda yaptırıyoruz. Derslerine ben giriyorum. Müdürümüz okul olmadığı için ek ders yatmayacağını söyledi. Yani canlı ders süresince(son iki haftadır) işletme dersi ücreti alamıyoruz.

↑↑↑ Ama bu dediğim başka bir konuya giriyor sanırım.

Normalde işletmelerde beceri eğitimini okulda yaptırıyoruz. Derslerine ben giriyorum. Müdürümüz okul olmadığı için ek ders yatmayacağını söyledi. Yani canlı ders süresince(son iki haftadır) işletme dersi ücreti alamıyoruz.

↑↑↑ Ama bu dediğim başka bir konuya giriyor sanırım.
Sizinki hepten saçma olmuş sanki. Dersi uzaktan vermeye devam edersin ücreti de alırsın madem okulda işletme

Bizde de gitmeyenler için sigorta yatmadığı için ücret alamayacaklar. Hatta 23-27 Kasım da buna dahil ama 30 yeniden başladıkları için 30 Da sadece gidenlere ücret yapacağız.

Sizinki hepten saçma olmuş sanki. Dersi uzaktan vermeye devam edersin ücreti de alırsın madem okulda işletme

değil mi? Geri yatar falan diyorlar ama bakalım. 1 haftamız öyle güme gitti. Ama meslekçilerden güçlü bir itiraz gelirse yatabilirmiş ilerde. O bir haftanın ücreti de dahil edilirmiş.

Geri