İş Bankası kredi kartı hesap özeti

Kodla Büyü

ttalan46

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar, bana iş bankasından gelen mesaj şöyledir: 4 Haziran 2012 tarihinden itibaren, geçmiş dönem kredi kartı hesap özeti talepleri için her hesap özeti başına 1,5 TL ücret yansıtılmasına başlanacaktır.
Bundan kastettikleri nelerdir? Hesap özeti ücretimi olur? Bi de bu eksikti.

hocam bu geçmişe yönelik kredi kartı ekstresini istersen. örneğin mailine gelen bir ekstreni sildin. yeniden istedin o zaman 1.5 tl istiyorlar.

GARANTİ şubesinden geçmişe dönük ekstre istediğimde para istediler ben de kendimi tutamadım bağırdım ordaki görevli bayan ben merkezden e-posta ile isteyip size e-posta ile bildireyim dedi ve öylece ekstre çıkardım

geçmişe yönelik kart aidatı isteklerinde eski ekstreler gerektiği için böyle bir uygulama yapıyorlar yıldırma politikası işte.

azimekapucu' Alıntı:
Hocam, internet şubesini kullanıyor musunuz? orada bu problemle karşılaşılmaz bence
internetten geçmişe yönelik hesap özetine baktığımızda ücret kesilmeyecekmi? Eminmisiniz?

Emin değilim hocam, ama internet şubesinde bir çok işlem ücretsiz.. Hatta genelde havale-EFT'ler bile ücretsiz. İş bankasını arayıp emin olun derim...

Geri