İş Bırakma Eylemi-5 Haziran Çarşamba

Kodla Büyü
Hangi sendikalar eylem kararı aldı yarın için? EğitimSEN - Türk Eğitim sen de var mı? yoksa sadece eğitim iş mi ?

oziie' Alıntı:
Hangi sendikalar eylem kararı aldı yarın için? EğitimSEN - Türk Eğitim sen de var mı? yoksa sadece eğitim iş mi ?

türk eğitim sen ve eğitim bir sen maalesef greve gitmiyor..

eğitim sen bugün ve yarın olmak üzere 2 gün grev kararı aldı.. eğitim iş de yarın grevde olacak..

realxtraz' Alıntı:
serkanaytekin' Alıntı:
realxtraz' Alıntı:
cemocu forumda eylem duyurusu mu yapılır. ilahi teksen

sen cemocu dersen, millette senin sevip, saydığın, taktir ettiğin, izinde gittiğin düşünce için bir şey derse bir yerinin zoruna gider sonra :)
cemocu cemocu cemocu (hizli oku)
serkanaytekin hocam realxtraz kadar cesaretliysen ne demek istediğini açıkca yaz da görelim :wink:

KUZENNNNN ; az önce konuşmuştuk bir kaç arkadaşla görüştüm bizim sendika eylem yapmasa da katılabiliriz. kocaelinden bir kaç kişi sadece :wink:

"Ayrıca siz eylem yapıyorsanız başkaları eylem yaparken de eleştirmemelisiniz." Eğitim iş sendikasına bağlı olanlar farklı görüşten olan eylemlere saygı duyduğunu mu zannediyor sunuz? Ben başörtü eylemmimde bana itafen hocam size işlem yapıldı mı diye sordu. Şoook oldum.Evet sözde saygılısınız. Ama uygulamada asla.Ama sizlerin gerçekten saygılı olduğunuzu zannediyordum.

Geri