ürün değişimi için?

Kodla Büyü
bir mont aldım ve mont boya verdi. faturasını kaybettim. kredi kartıyla almıştım. kredi kartının faturasıyla değişim yapabilir miyim? bilgisi olan var mı?

dördüncü' Alıntı:
bir mont aldım ve mont boya verdi. faturasını kaybettim. kredi kartıyla almıştım. kredi kartının faturasıyla değişim yapabilir miyim? bilgisi olan var mı?
Eğer değişim yapacaksanız sorun olmaz para iadesi isteseydiniz sorun olurdu. Aldığınız yere götürün yardımcı olacaklardır.

telefonla sordum illa bizim verdiğimiz faturayı getireceksiniz diyorlar. benim sormamın sebebi eğer kredi kartı faturası geçerli olupta bunlar uğraşmıyorsa ben şikayet edicem onun için soruyorum.

dördüncü' Alıntı:
telefonla sordum illa bizim verdiğimiz faturayı getireceksiniz diyorlar. benim sormamın sebebi eğer kredi kartı faturası geçerli olupta bunlar uğraşmıyorsa ben şikayet edicem onun için soruyorum.
Bilerek pislik yapmışlar demektir. Normalde fatura isteme hakları var ama size yardımcı olabilirlerdi. Eğer değecekse tüketici hakem heyetine başvurmanız gerekecek. Orada kredi kartı ekstrenizi kabul edeceklerdi.

hocam kredi kartı ekstreniz varsa kesilen her fişin onlarda bir kopyası vardır siz şikayette bulunun kayıtları aleyhine delil teşkil edecektir.

Geri