ücretli virüs programı tavsiyesi

Kodla Büyü

blackrose

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Selam arkadaşlar
Önceleri yıllık abonelik paketli mcaffe kullanıyordum. sınırsız pc kurulum hakkı veriyordu. şimdi fiyatlarına bakıyorum çok pahalı
tavsiye edebileceğiniz bir virüs programı paketi var mı? (en az 10-15pc ye kuracağım ) şimdiden teşekkür ederim.

Selam arkadaşlar
Önceleri yıllık abonelik paketli mcaffe kullanıyordum. sınırsız pc kurulum hakkı veriyordu. şimdi fiyatlarına bakıyorum çok pahalı
tavsiye edebileceğiniz bir virüs programı paketi var mı? (en az 10-15pc ye kuracağım ) şimdiden teşekkür ederim.

Kaspersky free en fazla 1 yıl mı kullanılıyor yoksa mail adresini değiştirip yeniden bir yıl daha deneme sürümü kullanmak mümkün mü ?

hocam online nasıl oluyor.? normal cihazınıza kuruyorsunuz.
İnternet üzerinden lisans numarası gönderiyorlar demek istedim. Uygulamayı sitesinden indiriyorsunuz sonra lisans numarası atıyorlar ve genelde bir iki gün sonra o numara kara listeye alınıyor. Siz bu fiyata nereden kaspersky alıyorsunuz yazarsanız belki bizde alırız.

Screenshot_2023-09-20-20-34-18-464_org.triple.banana-edit.jpg

20 cihaz şaka gibi fiyat. 1 cihaz fiyatına neredeyse.

İnternet üzerinden lisans numarası gönderiyorlar demek istedim. Uygulamayı sitesinden indiriyorsunuz sonra lisans numarası atıyorlar ve genelde bir iki gün sonra o numara kara listeye alınıyor. Siz bu fiyata nereden kaspersky alıyorsunuz yazarsanız belki bizde alırız.
kendi sitesi üzerinden hocam. 20 cihaz. gayet uygun fiyatlı

Ücretli virüs programını hangi bilgisayarlarda kullanıyorsunuz arkadaşlar merakımdan soruyorum

Geri