önlük giydim, herkes şaşırdı :)

Kodla Büyü

61>34

Seçkin Üye
Seçkin Üye
geçen gün bilgisayarlarla uğraşırken gömleğin kolları artık kirlenmesin die beyaz önlük giymeye karar verdim ve aldım bi tane. önlüğü giyince "hayırdır hocam" dedi bazıları, ders sayımız az olduğu için. 9 saat dersi var onun için önlük almışım manasında.. meğer onlara göre önlük bir üniforma olmuş, tıpkı bir generalin apoletli üniforması gibi.. cevabım kısa oldu: "bilgisayarlarla uğraşırken kollarım kirleniyorda!!" Allahtan bi kaç tanesi "sende haklısın hocam" deyiverdide ezilmedik :cry:
ama olsun, önlük baya işe yarıyo :+1:

Bende bir ay kadar önce aldım hocam.Benzer tepkilerle karşılaştım.Verdiğim cevap şu oldu: Artık yaşlandım Önlüğe geçmeğe karar verdim :) Kâle almamak en iyisi Ama çok pratik oluyor Herkese tavsiye ederim :)

Hocam önlük giyin. Ben bugün bilgisayalarla uğraşırken yerdeki fişi sökeyim takayıp falan derken cart diye bir ses geldi alttan. Dedim fiş bu sesi çıkartamaz. Muhakkak pantolondan gelmiştir. Hafiften bir yokladım. Evet.

Neyseki önlüğüm vardı üzerimde. Mesai sonuna kadar rahat rahat idare etti. Mesaiden sonra önlüğümü çıkardım. Bilgisayar çantamın omuz askılığını biraz daha gevşetip bilgisayarı sırtımdan sarkıttım ve çıktım. :p

ben de bilgisayarlarla uğraşırken giyiyorum. ama hangi öğretmen görse "aa doktor gibi olmuşsun" deyip gülüyo. ama bu espriyi kendilerinin bulduğunu sanan bi edayla söylemeleri yok mu en komiği de bu işte. yazık, üzülüyorum mizah anlayışlarına

halk' Alıntı:
Hocam önlük giyin. Ben bugün bilgisayalarla uğraşırken yerdeki fişi sökeyim takayıp falan derken cart diye bir ses geldi alttan. Dedim fiş bu sesi çıkartamaz. Muhakkak pantolondan gelmiştir. Hafiften bir yokladım. Evet.

Neyseki önlüğüm vardı üzerimde. Mesai sonuna kadar rahat rahat idare etti. Mesaiden sonra önlüğümü çıkardım. Bilgisayar çantamın omuz askılığını biraz daha gevşetip bilgisayarı sırtımdan sarkıttım ve çıktım. :p

Daha çok carrrtttt sesleri duyacağız galiba :puhaha:

aak' Alıntı:
ben de bilgisayarlarla uğraşırken giyiyorum. ama hangi öğretmen görse "aa doktor gibi olmuşsun" deyip gülüyo. ama bu espriyi kendilerinin bulduğunu sanan bi edayla söylemeleri yok mu en komiği de bu işte. yazık, üzülüyorum mizah anlayışlarına

hocam o tepkiyi öğrencilerim verdi bana.. zaten onların gülümsemeleri olmasa çekilmez bu işler.. :roll:

geçen ben de üstüne beyaz kullan-at eldivenlerden giydim... Sık sık ellerimi yıkamaktan bıkmıştım laboratuarı çekip çevireyim derken...

müdüründen öğrencisine herkes doktor, ameliyat espirileri yapa yapa günü bitirdiler

bi türlü ısınamadım şu bembeyaz önlüğe. gömleklerim de tertemiz ütülü şayet kolları sıvayınca işler halloluyo kısmen de olsa. büyük konuşmayayım ama hiç bir kuvvet bana önlük giydiremez. ayrıca bizde hiç bir öğretmen arkadaşım giymiyor. size kesin çok yakışmıştır.

önlüksüz iş yaptığımda ceket sürekli kollardan kasıyor ve hareket kabiliyetimi azaltıyor. ama önlük hem cepleri, hemde hafifliğiyle bizi süper formatör yapıyor :D

doktor olmuşsun diyene bilgisayar doktoruyuz zaten deyiveriyorum, bi kahkahalar, bi şenşakraklıklar :|

önlük güzel oluyor da. her pazartesi evden bembeyaz gelen önlük daha 1. tenefüste kirlenince güzel olmuyor. eve o akşam götürünce :verymad: :verymad: oluyor.... ama yine de güzel önlük. :D

halk' Alıntı:

hocam süper yorumlamışsın olayı :)

beyaz olduğu için garipsenmiştir.gri yada hastahanede temizlik işçilerinin kullandıkları mavi önlük olsa yakıştırırlardı.ne de olsa tamirciyiz. :verymad:

Geri