öneri bekliyorum

Kodla Büyü

bilisimcs

Site Gezgini
Arkadaşlar yolculuk yaparken veya boş zamanlarda müzik e-kitap dinlemek için önerebileceğiniz mp3 player vs. var mı?

3-4 ay önce şunu almıştım, işimi görüyor. Resimde büyük gibi duruyor ancak küçük ekranda pek bişey izlenmiyor. Sarjı iyi gidiyor... (Teknolojik ürünlerin birazda şans işi olduğunu belirterek) önerebilirim...

s_kajmeran' Alıntı:
3-4 ay önce şunu almıştım, işimi görüyor. Resimde büyük gibi duruyor ancak küçük ekranda pek bişey izlenmiyor. Sarjı iyi gidiyor... (Teknolojik ürünlerin birazda şans işi olduğunu belirterek) önerebilirim...

güzele benziyor hocam, özellikleride fena değil gibi ses kalitesi için ne söyleyebilirsin hocam iyise alalım, bir de müzik dinleme haricinde ne yapılabilir

Hocam ben memnunum... İngilizce metin dinlemek için kullandım ses kalitesi güzel; Kulaklıkları için aynı şeyi söyleyemem, kulakları rahatsız ediyor o kulağa giren kısımlar sert ve büyük... Ara ara radyo dinliyorum sıkıntısız... Dediğim gibi beklentilerinizi bilmiyorum ama benim işimi fazlasıyla görüyor. Video izlemeyi denemedim desem yeridir ekran çok küçük... Şarjı 6-7 saat gidiyor...

Umarım aradığınızı bulursunuz...

Geri