önemli!!

Kodla Büyü

umutcan33

Site Gezgini
arkadaşlar benim merak ettiğim bu sene ki başvurularda eylül gibi olur tahminimce bayram denk geliyor ikinci hafta seminerin o yüzden rapor alıp geç gitme olasılığım var btr başvurusunda illa okulda mı olmam gerek imza falan yoksa idare benım yerime yapanilir mi birde btr olunca sınıf öğretmenliği veriliyor mu ek ders veriliyor mu yoksa sınıf ve kulup alamıyormuyuz iyi günler.

umutcan33' Alıntı:
arkadaşlar benim merak ettiğim bu sene ki başvurularda eylül gibi olur tahminimce bayram denk geliyor ikinci hafta seminerin o yüzden rapor alıp geç gitme olasılığım var btr başvurusunda illa okulda mı olmam gerek imza falan yoksa idare benım yerime yapanilir mi birde btr olunca sınıf öğretmenliği veriliyor mu ek ders veriliyor mu yoksa sınıf ve kulup alamıyormuyuz iyi günler.
Hocam,

1. FP-Btr görevlendirmeleri kişinin kendi ıslak imzalı dilekçe ile yapılmaktadır. Siz dilekçeyi imzalayıp okulunuza Aps ile gönderirseniz sorun olmaz.

2. Sınıf veya Kulüp alma işi çok tartışıldı ama bir soruna varılamadı. Benim bildiğim kadarı ile verilmiyor.

3. DYK Kursu açabiliyorsunuz.

FP-Btr ile ilgili daha ayrıntılı bilgi isterseniz

BTR çalışma saatleri dışında nöbet tutabiliyor ve DYK kursu açabiliyorsunuz. BTR saatleri görevlendirildiğiniz okulun eğitim-öğretim saatidir. O saatlerde BTR görevleri dışında görev yapamazsınız. Nöbet ve kulüp görevi de dahil.

konu başlıgı aykırı diyor arkadaş bu forumda nerdeyde bilgisayar dersıne kim girer gibi saçma sorular varken bizim için önemli ve kesin bilgi olmayan bi konu hakkında bilgi alış verişinde bir sıkıntı görmiyorum gerekli açıklama yapan habib hocam ve diger arkadaslara tesekkur ediyorum bizim bolumun sıkıntısı çok kesin olmayan bilgilerde onları öğrenip ona göre planımızı yapmak amaç :wink:

mevzuat' Alıntı:
paradiso' Alıntı:
Konu başlığı forum kurallarına aykırı

+5
+10

umutcan33' Alıntı:
konu başlıgı aykırı diyor arkadaş bu forumda nerdeyde bilgisayar dersıne kim girer gibi saçma sorular varken bizim için önemli ve kesin bilgi olmayan bi konu hakkında bilgi alış verişinde bir sıkıntı görmiyorum gerekli açıklama yapan habib hocam ve diger arkadaslara tesekkur ediyorum bizim bolumun sıkıntısı çok kesin olmayan bilgilerde onları öğrenip ona göre planımızı yapmak amaç :wink:

İçeriğe bir şey demiyoruz. Sadece başlık açıklayıcı olsaydı iyi olurdu.

Geri