çok güzel psd ler yenileri bu başlığa ekleyeceğim

Kodla Büyü
http://www.duckload.com/dl/4IxO2

1289216770_mzxhgiqf7pgtkuv.jpeg

Çok teşekkürler, ancak başka bir siteye yüklenmiş olsaydı daha hoş olurdu. Saygılar.

hocam hotfile cılgınlıgından oraya yuklemedim birde burda peşipeşine indirebilirsiniz download bitince diğerini baslat dk bekleme modem restleme yok hotfile premıum var galiba :)

hocam ie olmadı firefox da da olmadı. Dosyaları indirirken yarıda sunucuyla bağlantı kesiliyor. Farklı dosyaları en az on defa denedim bitürlü indiremedim. Bencede hepsini toplu hotfile yüklerseniz çok seviniriz.

hocam ben hic problem yasammıyorum indirirken boyle bişeyde diyen olmadı ama acaba sizin nette mi problem var

hocam 3 farklı modeme sahip 3 bilgisayarda denedim aynı sorun. indirirken yarıya kadar geliyo sunuyla bağlantı sıfırlandı diyor. Bence duckload puan falan toplamıyorsanız hotfile bizim için iyi olacaktır.
Emekleriniz için teşekkürler...

hocam ozellikle istediğiniz varsa onu yukleyım sizin için hotfile a malum boyut buyuk oldugundan uzun sürüyo

hocam öncelikle ilgin için çok teşekkür ederim.

Mickey Mouse Disney rar
Vector School Tools rar
world psd rar
HelloKityEng rar
ZZVE 029 kid schools rar
education rar
00 r127 rar

Hocam bunlar gerçekten harika... sana zahmet olacak ama yardımcı olursan sevinirim...

bumit' Alıntı:
af__ra' Alıntı:
teşekkürler hocam..
ama indiremedim duckload.com sitesinde büyük reklam alanı çıkıyor onu kapatamadım :?

hocam reklam gelmeden karakterleri gorurseniz reklama tıklamadan ezbere yazarak indrebilirsiniz :D ben oyle yapıyorum :D bazen tarayıcıdan kaynaklanan kapanmama oluyo opera kullanıyorum tarayıcı olarak da altta close window yazısını gordugunuzude farz ediyorum :)

Şakamı bu ?

Çok teşekkür ediyorum bu arada iyiki hotfile olmamış burdan ardarda indirebildim rahatca

Geri