çok eşlilere özel kampanya-ensonhaber.com

Kodla Büyü
bilgisayar_internet' Alıntı:
merak ettim haberde adı geçen devlet başkanı jacop zuma müslümanmı.
EEEE bu ülkede müslümanlıkta haram olduğu halde içkiyi yaygınlaştıran ezanı türkçeleştiren camileri ahır hale getiren nice Müslüman !!! devlet başkanları gördü.

rohun' Alıntı:
EEEE bu ülkede müslümanlıkta haram olduğu halde içkiyi yaygınlaştıran ezanı türkçeleştiren camileri ahır hale getiren nice Müslüman !!! devlet başkanları gördü.

herkes müslüman olmak zorunda değil. insanların anlamadan birşeyler mırıldanmalarındansa anlayarak okumaları daha mantıklı. müslüman olan herkes arapça bilmek zorunda değil. cami olayınıda tek kanaladan yada tek gazateden okuyup yorumlama derim

Ben bilet getireyim onlar bana 3 tane daha bulsunlar. Hatta bizim arkadaşa bi tane bulsunlar o bu havayoluna uçak bile alır. :puhaha:

rohun' Alıntı:

kendine gel o senin başbakanın ahır oldu dediği cami..savaş zamanında yıkılmış zamanın müze müdürü tarafından bulunmuş korumya alınmış bu 1

Kuranda Ezan Arapça okunur diyemi yazıyoda sen bu örnegi veriyosun!!!!! :-1:

ee ben + 3tanede diğerleri toplam 4 bilet zaten . 4 bilet alana 5. bedava oluyor galiba... :oops:

1 erkeğin 4 hatunu varsa, diğer erkekler eşi nereden buluyorlar. Diğer ülkelerden ithal mi ediyorlar acaba. :puhaha:

Allah'ın (c.c.) kanunlarını bir şekilde hevâ, heves ve çıkarları doğrultusunda gündeme getiren ve gündemde tutanlar için bir ayet meâli:
Sizi üzen bazı yazılar okuduğunuzda Kuran-ı Kerim ile ferahlayabilirsiniz.

Rabbine andolsun ki, sonra da onları ve şeytanları, mutlaka toplayacağız. Sonra onları, cehennemin etrafında diz üstü çökmüş olarak hazır kılacağız.

antigen' Alıntı:
rohun' Alıntı:

herkes müslüman olmak zorunda değil. insanların anlamadan birşeyler mırıldanmalarındansa anlayarak okumaları daha mantıklı. müslüman olan herkes arapça bilmek zorunda değil. cami olayınıda tek kanaladan yada tek gazateden okuyup yorumlama derim

Tabiki müslüman olmak zorunda değil. Zaten sorunda orda. Bu ülkeye en çok zararı bizde müslümanız diyerek vermişler.

hayyhak' Alıntı:
Allah'ın (c.c.) kanunlarını bir şekilde hevâ, heves ve çıkarları doğrultusunda gündeme getiren ve gündemde tutanlar için bir ayet meâli:
Sizi üzen bazı yazılar okuduğunuzda Kuran-ı Kerim ile ferahlayabilirsiniz.

Rabbine andolsun ki, sonra da onları ve şeytanları, mutlaka toplayacağız. Sonra onları, cehennemin etrafında diz üstü çökmüş olarak hazır kılacağız.

heva, heves içinde değilim,
herhangi bir çıkarım da yok.
ilginç bi durum olduğunu düşündüğüm için başlığı açtım.

iletinizi okuyunca,
yazdıklarınızdan
çok eşliliğin farz olduğu gibi bi sonuç çıkarıyorum.
biraz açıklar mısınız?

Geri