Ücretsiz Zil programı. Yasal ve ihtiyacı tamamiyle karşılıyo

Kodla Büyü
bu programı tam anlamıyla deneyen oldu mu acaba ? ben rastgelmedim ama bir ara kullanmışlardı okulda, ders esnasında müzik yayınına başladığını söylediler ben takip ettim ama oyle birşeyle karşılaşmadım. Bu tarz bir sorun yaşayan oldu mu supper zil programında ?

Evet bende sene başından bu yana bir sorunla karşılaşmadım. adı gibi super. tavsiye ederim.

bu programı tam anlamıyla deneyen oldu mu acaba ? ben rastgelmedim ama bir ara kullanmışlardı okulda, ders esnasında müzik yayınına başladığını söylediler ben takip ettim ama oyle birşeyle karşılaşmadım. Bu tarz bir sorun yaşayan oldu mu supper zil programında ?ANKARADA MÜDÜR YARDIMCISIYIM.EwET BİR sorunla karşılaştım.zaman ayarını kendi kafasına göre yapıyor.ders ortasında müzik,olmadık zamanlarda zil çalma gibi kötü huyları var.ciddi söylüyorum.bedava bu kadar oluyor demekki...

ben kullandım bu programı bu programın eski sürümü sorun çıkartmıştı meterel hocamın dediği gibi tenefüs zilini erken calıyordu bazen ama yeni sürümünü indirince düzeldişuan sorunsuz olarak 1. dönem başından beri kullanıyorum.programı yapan hocama çok teşekkür ederim...

meterel' Alıntı:
bu programı tam anlamıyla deneyen oldu mu acaba ? ben rastgelmedim ama bir ara kullanmışlardı okulda, ders esnasında müzik yayınına başladığını söylediler ben takip ettim ama oyle birşeyle karşılaşmadım. Bu tarz bir sorun yaşayan oldu mu supper zil programında ?ANKARADA MÜDÜR YARDIMCISIYIM.EwET BİR sorunla karşılaştım.zaman ayarını kendi kafasına göre yapıyor.ders ortasında müzik,olmadık zamanlarda zil çalma gibi kötü huyları var.ciddi söylüyorum.bedava bu kadar oluyor demekki...
Hocam tam da söylediğiniz gibi ucuz etin yahnisi ile ilgili atalarımız da çok güzel şeyler söylemişler :)
size %0 hata olasılığı garantisi veren zilenyum zil programını önerebilirim,programla ilgili her türlü desteği veren destek hattı mevcut,deneyip incelemek isterseniz www.okulzili.com veya www.zilenyum.com adreslerinde ayrıntılı bilgi,referans kurumlar ve programın demo su mevcut

Allah size rapidden başka yer buldurmasın. :x Yinede teşekürler. :)

supper zil kendini kapatıyor gibi geldi bana kullanmadım o yuzden hiç bi gun denedim ortalık birbirine girdi okulda :)

bende başka programlar denedim program zili çalıp kapanıyor bidahaki zilde program kapalı oldugu için açılmıyordu ilginç bişey :D

sakiin' Alıntı:
Programın adı süper zil. Bir öğretmen tarafından yazılmış. Müzik yayını yapıyor. Programlamak kullanamk hatta kaldırmak çok kolay. xp de kurarsanız bilgisayarın seslerini kapatıyor istenmeyen sesler dışarı çıkmasın diye. Herşeyiyle süper..

http://rapidshare.com/files/31980568/Su ... rulumu.rar

Rar Şifresi: sakiin

hocam forumu takip ederseniz daha önce ben programı vermiştim...
program gayet güzel çalışıyor hiçbir sorun yok...sorunu olanlar yenisini indirirse problem ortadan kalkar

hapörlerden beklerken cızırtı geliyor. neden olabilir?
ayrıca klavyede tuslara bastıkça dışarı tık tık ses veriyor? tşkr..

ben birkaç okula kurdum. hiç bir okuldan öle bir sorun gelmedi. bence çok güzel.ücretsiz olması da ayrı bir avantaj

çok teşekkürler. ben daha önce kullandım. sadece eski sürümünde zil seslerini güncelleyememiştim ama yeni versiyonunda bu problem yok bence oldukça yeterli

Geri