Ücretsiz Office365 Kullanımı

Kodla Büyü

acipinarli

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Herkese iyi akşamlar. Arkadaşlar kesin bilgisi olan vardır diye ümit ediyorum. Malumunuz duymuşsunuzdur microsoft okullara ücretsiz olarak office 365 lisansı vermekte. Bunu o kadar uğraşmamıza rağmen bir türlü yapamadık. Her seferinde okula kod geliyor ve her seferinde de kullanıcı oluşturduk ama kullanıcılarla portal.office.com'a girip oturum açtığımızda kurumunuzun size atadığı lisans yok diye uayrı veriyor. Bu ayarları nasıl yapıyoruz kullanan var mı. yardımcı olabilir misiniz? Adım adım yazarsanız sevinirim. Her türlü denedik ya beceremedik yada bulamadık bir türlü.

Office 365 tahtalara mı kuracaksınız? Ben kurdum fakat her dönemin başında lisans yenilemek gerekiyor.

MEB hattında yenilenmiyor. İlla telefonun netinden bağlanmak gerek. Bu yüzden sıkıldım kaldırdım. Ama şahsi bilgisayarımda birkaç senedir sorunsuz kullanıyorum.

Kendi bilgisayarımda Lisans yenileme hiç istemedi. Demek ki arka planda otomatik yapıyor. İndirdiğim dosya ve aynı kullanıcı ile 5 bilgisayara kurdum. Sorun çıkmadı.

Yine de isterseniz nasıl Office 365 hesabı alındığına dair kendi çektiğim bir videoyu atayım size.

Office 365 tahtalara mı kuracaksınız? Ben kurdum fakat her dönemin başında lisans yenilemek gerekiyor.

MEB hattında yenilenmiyor. İlla telefonun netinden bağlanmak gerek. Bu yüzden sıkıldım kaldırdım. Ama şahsi bilgisayarımda birkaç senedir sorunsuz kullanıyorum.

Kendi bilgisayarımda Lisans yenileme hiç istemedi. Demek ki arka planda otomatik yapıyor. İndirdiğim dosya ve aynı kullanıcı ile 5 bilgisayara kurdum. Sorun çıkmadı.

Yine de isterseniz nasıl Office 365 hesabı alındığına dair kendi çektiğim bir videoyu atayım size.
çok iyi olur hocam. tahtalarda sorun çıkarsa dediğiniz gibi belki devam ettirmeyiz ama kendi bilgisayarımızda kişisel kullanıma iyi olur. en azında lisans için ilaçla vs ile uğraşmaya gerek kalmaz.

Son düzenleme:
Geri