ÜCRETSİZ deepfreeze alternatifi var mı?

Kodla Büyü

mehday33

Site Gezgini
Ücretsiz bir program arıyorum. Hem bu sitede hem de internette aradım ancak bulamadım.Eğer böyle bir program bilen var sa paylaşır mı? Aşağıdaki programlar araştırdığım kadarıyla güzel programlar.
Ancak ben ücretsiz bir program arıyorum kaliteli olması şart değil.
Teşekkürler.

Aşağıdakiler programlar lisanslı.
Wondershare
winrollback
Time Freeze
power shadow
Drive Vaccine

diğer time freeze ile karıştırılmasın ben dün bilgisayara kurdum açılışını yavaşlattı biraz (sanırım bilgisayarla alakalı-netbook) bugün akıllı tahtada denedim sorunsuz bir şekilde çalıştı... birkaç arkadaş programı deneyebilirlerse ücretsiz olduğundan akıllı tahtalarda kullanabiliriz. Dosyaları ve klasörleri hatta diskleri istenmeyen değişikliklere karşı koruyor deniyor ancak hiçbir şekilde o kısım açılmıyor bu yüzden o kısım pek işinize yaramayabilir. sadece protect kısmı ile yerel disk c korunabilir... Ben d yi de kısıtlamayı düşünüyorum akıllı tahtalarda içerikleri c ye atacağım...yoksa virüslerden kurtulmak zor olacak...devamlı bellek takılan bir bilgisayarda.... Ayarlarında WİNDOWS açılışında korumaya al diye bir seçenek var onun seçilmesi lazım devamlı koruma için....

http://www.toolwiz.com/products/toolwiz-time-freeze/
ToolWiz Time Freeze, bilgisayar sisteminizi ve bilgisayarınızı istenmeyen değişikliklere karşı koruyan etkili ve ücretsiz bir anlık sistem kurtarma programıdır. Time Freeze ayrıca dosya ve kalsörlerinizi de güvenlik parolasıyla korur. Program, gerçek sisteminizin bir kopyasını sanal olarak çalışıtırarak oluşabilecek risk ve tehditlere karşı gerçek sisteminiz korumuş olur. ToolWiz Time Freeze için bazı eksiklerine rağmen ücretsiz bir Deep Freeze alternatifi diyebiliriz.

Dosya ve klasörlerinizi istenmeyen değişikliklere karşı şifre ile korur
Virüs, casus yazlım, solucan, truva atı gibi zararlı yazlımlara karşı sistemi güvende tutar
Sanal sisteme giriş ve çıkış yapmak için yeniden başlatmayı gerektirmez
İstenmeyen değişikleri kaldırmak için kolay geri yükleme özelliği
Dosya koruma özelliğine istenilen dosyaları ekleyebilme-çıkartabilme

Toolwiz Time Freeze ben kullandım hocam. Sorunsuz birşekilde lab da kullandım. Çok güzel bence.Kullanımı da çok kolay.Hemde ücretsiz. Tavsiye ederim.

fahrican' Alıntı:
İlk mesaj yazılalı 2 yıl geçmiş. Comodo Time Machine ücretsiz ve güzel bir program. Kullanımı Drive Vaccinateye benziyor. Sistemi yeniden başlatmaya gerek kalmadan anlık görüntü alabiliyorsunuz. Key , crck , ilaçlama ile uğraşmaya gerek yok.

Buradan kurulum dosyasını http://www.tamindir.com/comodo-time-machine/
Buradan da İngilizce Kullanım Kılavuzunu indirebilirsiniz http://www.comodo.com/support/user-guid ... _Guide.pdf
Bu programı etkileşimli tahtalarda kullanan var mı acaba?

comodo time machine drive vanicce gibi çalışıyor ancak tahtada kurulmuyr. çünkü linux bölümü olduğu için malesef kurulmuyor. pardussuz kurulum olsaydi güzel olucaktı...

kalelibilişim' Alıntı:
Xp de windows steady state kullanmıştım.
sistemin yüklü olduğu bölümü koruyordu.
Windows güncellemeleri antivirüs güncellemeleri ve seçilen diğer programların güncellemelerine izin veriyor.
Bunun dışında değişikliğe izin vermiyor.
Koruma olarak başarılı ücretsiz bir program.

windows-isletim-sistemi-f84/windows-steadystate-ile-kullanicilari-kisitlama-t18600.html

İndir :
http://download.cnet.com/Windows-Steady ... 77409.html

Windows SteadyState En son Vista'da çalışıyor, Win 7 ve 8 de çalışmıyor diye biliyorum...?

Ben kullanıyorum hocam. Biraz yavaş açılıyor ama dönemin başından bu tarafa hiç çökme ya da virüs şikayeti gelmedi.

bende var hocam ücretsizi senelerdir kullanırım çokta sağlıklı. dilerseniz paylaşabilirim

bt de ve tahtalarda toolwiz programı var bir önceki mesajı yazdığımdan beri kullanıyorum sıkıntı yaşamıyorum...

Re: Ynt: ÜCRETSİZ deepfreeze alternatifi var mı?

Arkadaş drive vaccine kullanın.
Sitesinde Son versiyonları var. Win 8 yada 8.1 de çalışan.
Harddisk te Yer kaplamaz ve istediğinizde ( açılışa ek olarak 10 sn de) hızlı format ile ilk güne dönün.

Toolwiz Time Freeze yeterli hocam şuan labda kullanıyorum en ufak sorun yaşamadım gönlün rahat olsun

Re: Ynt: ÜCRETSİZ deepfreeze alternatifi var mı?

COBOL' Alıntı:
Arkadaş drive vaccine kullanın.
Sitesinde Son versiyonları var. Win 8 yada 8.1 de çalışan.
Harddisk te Yer kaplamaz ve istediğinizde ( açılışa ek olarak 10 sn de) hızlı format ile ilk güne dönün.

antibiyotiği var mı vaccine nin

Geri