ÖZEL HİZMET TAZMİNATI VE EK TAZMİNAT HAKKINDA 2021!!!

Kodla Büyü

krmtcy

Site Gezgini
Arkadaşlar lütfen bu konuda yardımlarınızı bekliyorum..Son 3 senedir ortaokuldaydım bu tazminatı alamadığım için karşılaştırma yapamıyorum.Bu yaz tekrar meslek lisesine geçtiğim için bana maaşımda bi farklılık yok gibi geldi.Normalde 256 tl gibi bir fark olması gerekiyor 2021 yılı için.Ama bordroda ek tazminat ayrı yapılmadığı için özel hizmet tazminatıyla birleştirdik dendiği için göremiyorum da haliyle...Bordrom bu şekilde 3/3 yüm.MAHEP gibi uygulamalardan baktığımda da eksik çıkıyor ama işte ona göre eksik diyemiyosun milli eğitime.Lütfen meslekçi arkadaşlardan rica ediyorum Eylül bordrolarına bakıp yardımcı olurlarsa sevinirim.
Ekran Alıntısı.JPG

Hocam böyle olması gerekiyor heralde
Arkadaşlar lütfen bu konuda yardımlarınızı bekliyorum..Son 3 senedir ortaokuldaydım bu tazminatı alamadığım için karşılaştırma yapamıyorum.Bu yaz tekrar meslek lisesine geçtiğim için bana maaşımda bi farklılık yok gibi geldi.Normalde 256 tl gibi bir fark olması gerekiyor 2021 yılı için.Ama bordroda ek tazminat ayrı yapılmadığı için özel hizmet tazminatıyla birleştirdik dendiği için göremiyorum da haliyle...Bordrom bu şekilde 3/3 yüm.MAHEP gibi uygulamalardan baktığımda da eksik çıkıyor ama işte ona göre eksik diyemiyosun milli eğitime.Lütfen meslekçi arkadaşlardan rica ediyorum Eylül bordrolarına bakıp yardımcı olurlarsa sevinirim.
Ekli dosyayı görüntüle 70411

Ekli dosyalar

• Bordro.jpg
    Bordro.jpg
    165.7 KB · Görüntüleme: 56
Ekli dosyayı görüntüle 70411
ayrıca özel hizmet tazminatı ile birleşikti önceden 5 yıl kadar önce ayrıldı artık adı ek tazminat

Ekli dosyalar

• ek tazminat.png
    ek tazminat.png
    58.2 KB · Görüntüleme: 32
böyle olması gerekli

Ekli dosyalar

• Ekran Resmi 2021-09-24 11.23.48.png
    Ekran Resmi 2021-09-24 11.23.48.png
    41.3 KB · Görüntüleme: 49
hocalarim tekrar cok tesekkurler tahmin ettigim gibi eksik yatiyormus sagolun yardımlarınız için

Son düzenleme:
Geri