Özür grubu

Kodla Büyü

gamzerkan

Site Gezgini
Norm fazlası oluyorsun ama özür grubu atamalarından yararlanamıyorsun . Bu ne saçma bişidir . Sanki isteyerek tercih ettik . Bunun bir yolu yok mudur

sorunuzun cevabını bilmiyorum hocam alakasız ama Eş durumundan kayseriyi yazacak var mı bu arada ?

sorunuzun cevabını bilmiyorum hocam alakasız ama Eş durumundan kayseriyi yazacak var mı bu arada ?
umarım açık okul bulabilirsiniz merkezde yada yakın ilçelerde, kayseri mebin sitesinde norm fazlası atamalarının listesi var bir göz gezdirin isterseniz.

umarım açık okul bulabilirsiniz merkezde yada yakın ilçelerde, kayseri mebin sitesinde norm fazlası atamalarının listesi var bir göz gezdirin isterseniz.
60 puanla gidilir mi bilmiyorum hocam.eş durumu eskisi gibi değil diyorlar gidememe durumuı da var .bizim bölüm malum sıkıntı

Eşinin çalıştığı ya da ikamet ettiği ilçeye norm fazlasıdan tayininiz çıkarsa isteyemezsiniz. Özür ortadan kalkıyor çünkü.

Yok hocam norm fazlası oldum tayin istemek zorunda kaldım resen arıtacaklardı çünkü. Diğer okula başlayız 1. Dönem sonu o yüzden eş durumu tercih edemiyor muşuz . Sanki isteyerek tercih ettik .

Geri