Özür durumu ne zaman açıklanır?

Kodla Büyü
Re: Ynt: Özür durumu ne zaman açıklanır?

Şu açıklanmayan %50 bizim bildiğimiz %50 mi acaba?
:grin::grin::grin:

daha ev tutacam ev taşıyacam vs... bunları hiç düşünen yok. şimdiki oturduğum yere de 1 eylül dedik ama o da mecburen sarkacak... Allah'ım işlerimizi rast getirse bari.. Meb artık mağdur etmekten vaz geçsen... sorumlusu kimse gecikmenin hakkında gerekli işlemler yapılsa keşke...

temmuzda yıldız teknik üni de php etkinliğinde ankara da çalışan bir katılımcının anlattığı aklıma geldi de. kamuda bilişim mantığı yaklaşımı tam cuk oturuyor bu duruma :)

Tweetler
Yusuf Tekin ‏@Yusuf__Tekin 3 dk
*** ama inanın çözüm üretme çabamızdan kaynaklanıyor, hakkınızı helal edin.

Yusuf Tekin ‏@Yusuf__Tekin 4 dk
*** değerlendirilmesinde onu da çözeceğiz inşallah. Çok beklettiğimiz için özür dileriz, bütün öğretmen arkadaşlarda ve ailelerinden ***

Yusuf Tekin ‏@Yusuf__Tekin 5 dk
*** 1000 civarında öğretmen arkadaşın başvurusunu olumlu sonuçlandıramadık. Ama ikinci değerlendirmede, yani 26. tercihlerin***

Yusuf Tekin ‏@Yusuf__Tekin 7 dk
*** söz verdiğimiz üzere mağduriyet yaratmayacak maksimum çözümleri bulmaya çalışıyoruz. Şu anda branş öğretmenleri arasında sadece ***

Yusuf Tekin ‏@Yusuf__Tekin 8 dk
*** açıklanacak. Sınıf öğretmenlerinin işlemleri ise öğleden sonra bitecek. Arkadaşlar sizleri çok beklettiğimizin farkındayız, ama inanın**

Yusuf Tekin ‏@Yusuf__Tekin 10 dk
Değerli arkadaşlar özür grubu başvurularının değerlendirmesi bitmek üzere. Branş öğretmenlerinin sonuçları bitti. 10 dakika içinde ****

al işte

Ekli dosyalar

• meb.PNG
    meb.PNG
    14.3 KB · Görüntüleme: 418
neye çözüm üretiyor anlamadım. milleti sıralarsın. ilk sıradan okulları dağıtırsın. olan olur olmayan olmaz. kadro mu açmaya çalışıyor. İLGİNÇ çok İLGİNÇ.. mağdur edilmemeye çalışılanlar umarım sıradan öğretmenlerdir.

Sınıf öğretmenliği de bitince açıklarlar bence hepsini, bugün akşam 15:00 - 17:00 diyorum, Yok mu arttıran?

dunden beri gelen butun telefonlara ayni yaniti veriyorum belli olmadi o degil de anlayan anliyo anlamayan olmadi da soylemiyom zannediyor ah ahhhhh

Geri