ÖSYM- Yönetim işlemleri sistemi hata

Kodla Büyü

nemesis

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Programı 4 ayrı bilgisayara kurdum. birinde tam çalışıyorken diğer ikisinde şifresini unutan öğretmenlerin şifrelerini sıfırlarken hata veriyor ve program kapanıyor. ösym ile görüştüm ne dedilerse yaptım olmadı. framework 2.0 ı bile kurdurttular.. sizde böyle bir sorun varmı?

xp mi kullanıyorsunuz
pc clenar pro programını indirip çalıştırın hocam
framework hatası 0x801... diye hata kodu var.
Birde otomatik güncellemeyi açın güncelleme yapsın çözülüyor.
Programın tam sürümü okulda bulamazsanız eğer yarın link veriyim

adobe air ve flex platformlarından bihaber ösym bilişim uzmanlarının sebep olduğu nane yüzünden, birçok kişi siz gibi sorunlar yaşıyor hocam. keşke bahsettiğim plattformda üretilmiş bir yazılım olsaydı.

bi bilgisayarda çalışırken, ertesi gün açılmıyor. bilgisayarda da hiçbirşey silip kaldırmamışsın ha, virüs olayı molayı da yok. tamamen üretim hatası bir program.

bende hala çalışmıyor."Uygulama başlatılamıyor.Uygulama satıcısına başvurun" diye hata vermekte.

aynı hatayı veriyor hocam yeni versiyonu dediler indirip kurdum framework güncelledim olmadı sıfır formatlı makinada baştan yaptım olmadı ;((((

Hocam framwork 4 indirip kurun . yönetim işlemleri sisteminide baştan indirip kurun bende işe yaradı

sorun çözüldü framework önceki sürümlerde dahil kaldırıp frameworku osym programı ile tekrar kurdum.

aynı sorun bende de var şimdi açtım açıldı ama dün açılmıyordu

Geri