ÖSYM sınav görevleri...

Kodla Büyü

eyolcu

Süper Üye
Süper Üye
arkadaslar az önce görevlendirmeler belli oldu hatta 7 arkadasınkine baktım çıktılar aldım sonra baska arkadasa bakınca onay süresi doldu dedi ve simdi baktım görevlendirmeler belli olmadığını anlatan yazı var:S ne oluyor yahuuu

:) yani görevlendirmeler belli değil demek istiyor:) kısaltım ben onu yazarken:D:D:D
ama cidden ilginç yaaa

Görevlendirme sonucu görüntülemeye açık sınav bulunmamaktadır.

diyor bende bana çıkmadığından mı acaba

hocam çıkmayınca öyle yazmaz. açıklanan sınavlar belli olur seçersin sonra çıktıysa kabul ediyor musun der çıkmadıysa çıkmadı der kısaca...

bende de görev çıkmamıştı tek tek bakmıştım şimdi geri kapanmış.

3 sınav tercih ettim 2 tane çıktı ama simdi kapalı sistem bari onları elimden almasalar:)

gis çıktığından beri siftahım yok. umutla bekliyorum.

ben protesto ediyorum girmiyorum istemiyorum sınva görevi. okula girerken kemere kadar çıkarttırdılar. kopyayı veren ösymnin kendi görevlileri suçlu gibi davranılan öğretmenler, hangi öğretmen kopya vermiş acaba duyan var mı? bana güvenmiyorsa görev vermesin. sanki israil güvenlik noktasından filistine geçer gibi hissettim kendimi o gün bu sebeple protesto ediyorum ve görev istemiyorum. bu muameleye razı olduğunuz gibi birde çıkmadı diye razı oluyorsunuz ne söyleyeyim ki ben bu öğretmenlere. topluca sadece 1 sınavda görev istemesek hem ücretler artar hem de böyle saçma sapan arama olayları olmaz.

ösym zaten rezaletin daniskası değil mi?? herşey yasak..bu ne ya... kopya çekenler rahat rahat yerlerine yerleştiler..savcılık bile bişey yapamadı..bu ülkede yargı da bağımsız değil ya neyse... sınav görevlisi öğretmenler, ellerinde bir kalemle bile sınava giremiyosa yazıklar olsun böyle kuruma... sınav evraklarını da kendi kalemleriyle dolduracaK-MIŞIZ:)))

Sözde yıl olarak kıdemli öğretmenlere öncelik tanımıyorlarmış.

Neyse bize de büyüyünce görev verirler :D

Arkadaşlar sınav görevleri açıklanmış. 5 te 0 yapmışım. Sezonu sınav görevi alamadan bitirdik...Tebrikler bu sistemi kuranlara..

3 de 2 yapmısım:) bir baskan bir gözetmen.... idarecilerimiz 5de 4 yapmıs 2 baskan 2 gözetmen..

bu ülkede bir işte doğru yapılsın...öğretmene 5 te sıfır...müdür -müdür yardımcıları 3-4 tane çıkıyor...bu işte şike var gibi..idarecilere çıkması tesadüf değil...hüseyin çelik in atadıkları ne de olsa...

ben ve okulumdaki tüm öğretmen arkadaşlara da görev çıkmadı bu nasıl bi sınav uygulama anlayışı bu nasıl bi adalet idareci kayırımcılığının bu kadarı da fazla

banada bir tane yedek gözetmen çıkmış
yedekler ne kadar alıyor bilen var mı arkadaşlar

Geri