Önerebileceğiniz Film paylaşım sitesi var mı?

Kodla Büyü

enestar

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Program ya da film paylaşmak yasak ama sanırım forum sitesi ismi paylaşmakta sakınca olmasa gerek.

Eskiden Divxm.com'u kullanıyordum ama sanırım bu aralar sıkıntılı. Başka buna benzer, seviyeli, güzel bir paylaşım sitesi biliyor musunuz? Tavsiye edebileceğiniz siteler hangileri? Önerirseniz birkaç tane sevinirim arkadaşlar.

ya kimse mi film download yapmıyor? Söyleyin de akşam evde indireyim biraz. Bak sonra paylaşmam sizinle haaaa:)

Emule kullanırsan divxplanet.com

Emule linkleri güvenilir linklerdir ve bu sitedeki linkler kontrol edilerek sunulur, fake imkansız çıkmaz..

direkizle.net hocam ben burayı kullanıyorum gayet kaliteli filmler var ve görüntülerde süper :D hızlı bir site...

ftp şifresini uzantısı avi olmayan dosyalarda istiyor,avi uzantılı dosyaları indirirken şifre sorunu yok

paylaşım için çok teşekkürler,okuldayken bile bir yandan film indirebiliyoruz,büyük sevap kazandınız hocam:)

ejdeharr' Alıntı:
bbozkurt' Alıntı:
ejdeharr' Alıntı:
Al sana paylaşım :wink:

2 terabaytlık film arşivi

1: ftp://91.195.60.6/avi/

2: ftp://91.195.60.6/avi_2/

hocam şifre istiyor girerken..

hocam ne şifresi , sen öyle diyince şimdi tekrar girdim girerken şifre istemiyo bende valla çatır çatır açtı hatta indiriyorum..

Arkadaşlar bu siteden indirecekseniz - filmler RUSÇA dublajlı - o yüzden boşuna indirmeyin derim

oziie' Alıntı:
ejdeharr' Alıntı:
bbozkurt' Alıntı:
ejdeharr' Alıntı:
Al sana paylaşım :wink:

2 terabaytlık film arşivi

1: ftp://91.195.60.6/avi/

2: ftp://91.195.60.6/avi_2/

hocam şifre istiyor girerken..

hocam ne şifresi , sen öyle diyince şimdi tekrar girdim girerken şifre istemiyo bende valla çatır çatır açtı hatta indiriyorum..

Arkadaşlar bu siteden indirecekseniz - filmler RUSÇA dublajlı - o yüzden boşuna indirmeyin derim
bende onu soracaktım şimdi. türkçe dublajlı değilse bir anlamı yok.

Geri