Önceden eş durumu tayin yapanlar bi bakabilir mi ?

Kodla Büyü

cinefil

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar. Ben zorunlu hizmetimi tamamlanadan eş durumu yaptım. Galiba her altı ayda bir eşimin görev yeri belgesini ve nüfus kayıt ornegini bildirip erteletmem lazim. Kaç gun içinde belgeleri vermem lazim ve bunda da belgeleri verdikten sonra mudur onayı ve ilçe onayı falan bekliyor muyuz? Sürecin nasıl işlediğini öğrenmek istiyorum ki bi yanlışlık yapmayım arkadaşlar. Cevap verir iseniz çok sevinirim

Hocam iyi akşamlar, benim de aynı şekilde doğu görevim eş durumundan ertelendi şu an. Her yıl Nisan ayı gibi istiyorlar evrakları. Tayin isterken hangi evrakları topluyorsam, yine aynılarını toplayıp veriyorum okul idaresine. Başka da bir şey yapmıyorum.

Hocam iyi akşamlar, benim de aynı şekilde doğu görevim eş durumundan ertelendi şu an. Her yıl Nisan ayı gibi istiyorlar evrakları. Tayin isterken hangi evrakları topluyorsam, yine aynılarını toplayıp veriyorum okul idaresine. Başka da bir şey yapmıyorum.

Cevap için teşekkurler hocam. Peki hocam belgeleri kac günde teslim etmemiz gerekiyor. Esim saglik bakanlığında olduğu için onların görev yeri belgesi alması iki üç gunu buluyor. Kac günde teslim etmemiz gerekiyor

Cevap için teşekkurler hocam. Peki hocam belgeleri kac günde teslim etmemiz gerekiyor. Esim saglik bakanlığında olduğu için onların görev yeri belgesi alması iki üç gunu buluyor. Kac günde teslim etmemiz gerekiyor

bize evrakları getirin dediklerinde 2-3 gün içinde toplayıp veriyoruz genelde. Mutlaka bir süresi vardır, onu da söylerler ama hemen yarın getirin demezler zaten akla mantığa aykırı olur o bence.

Geri