Ömer Dinçer Neden Milli Eğitim Bakanı Yapıldı?

Kodla Büyü
dersaneleri kapatacağız ya özel okul olurlar yada kapanırlar dendiğinde evet demiştim.
belli oldu artık eğitim özelleşecek,
özel okullara teşvik,
maaşa zam verilmiyor hatta diğer memurlar arasında maaş olarak ezdiriliyor.
özel okullar yaygınlaştığında hem tayin şantajı hemde maaş şantajı meyvelerini vermiş olacak.
zaten yerel yönetimleri ağızlrında gevelemeye başladılar alıştırma politikası, daha sonra duyarsızlaştırmadan sonra oda olur. Ama bu uzun bir süreç ömürleri yetermi bilinmez, şu kesinki
bir dönem daha seçilmeseler bile mevcut kadrolar bu rejimi rahat bir 10 yıl daha sürdürür arka planda.

cesur yürek99' Alıntı:
sinan36' Alıntı:
19siyaHBeyaz03' Alıntı:
şşşşşşşşşşşşşşşşşşş ampülcüler duymasın...
Ampül iyidir ışık verir ama çok enerji harcar. Daha tasarruflu ışık kaynaklarına ihtiyacımız var. :puhaha:

amerikalılar FAS da bir parti kururlar ismi adalet ve kalkınma partisidir ve ablemide gaz lambası. o yıllarda malesef fasta ampül yok. tabi bu parti fasta başarılı olamıyor çünkü enerjisi çok az
DESENE FAS BİLE YEMEDİDE .....

dehencan' Alıntı:
Arkadaşlar merak etmeyin. AKP'nin bu işleri yapmaya zamanı yetmeyecek. 2007 ve 2009 yıllarında ki gazla yeniden seçildiler. Ama çevremden ve duyduklarımdan çıkardığım artık AKP'ye müthiş bir tepki var. Verenler artık yeter diyor. ben dahil...

Yine %50 nin altına düşeceklerini sanmıyorum . 2007 de olduğu gibi Son anda 27 Nisan muhtırası, Cumhurbaşkanlığı seçimine diğer partilerin girmemesi gibi olaylarla oylarını katlar , 2011 de seçime günler kala sözleşmelilere kadro vermeleri gibi olaylarla günü kurtaracaklardır.

20 yıldan fazla süredir İstanbul'dayım 2002 öncesi çalışan ama asgari ücretle güç bela geçinebilen gücü , kuvveti, sağlığı yerinde bir çok insan artık evinde kahvede oturuyor ama iş aramıyor, çalışmıyor. Belediyeden gıda, kömür yardımı geliyor, çocukların kitapları bile bedava, eğitim için ceplerinden bir kuruş para çıkmıyor. SSK sı yokken gidemediği hastanelere gidip ilacını yazdırıyor, hanımı devlet hastanesinde bilmem kaçıncı çocuğunu dünyaya getiriyor. Halinden memnun bu insanların sayısı git gide artıyor.
Kimseden yardım almadan kendi emeğiyle çalışan devlete pirim ödeyen insanlar ise evlenmeye, evliyseler de 1 çocuk bile yapmaya çekiniyorlar.

fasta 44 yıl önce kurulan adalet ve kalkınma partisinin ablemide bu

Ekli dosyalar

• ADALET.PNG
    ADALET.PNG
    24 KB · Görüntüleme: 290
Bakan Bey'e verelim bakalım 1700 TL maaş ve verirken 4,3,4,3 hesaplayıp keserken 7 saat birden kesilen ek dersi o zaman sistem nasıl değişiyormuş görelim...

Geri