Öğretmenlerin yeni atama rehberi (www.atamayap.com)

Kodla Büyü
Güzel ve verimli bir çalışma elinize sağlık. Oraya giriş yapan arkadaşlarda puanlarını şişrmeden girerlerse çok işe yarayacak bir çalışma. Yanlış bilgi girmek size bişey kazandırmaz . Giren herkesten ricam lütfen doğru bilgilerinizi giriniz. Hocam tekrar elinize sağlık iyi çalışmalar.

Metehan' Alıntı:
Güzel ve verimli bir çalışma elinize sağlık. Oraya giriş yapan arkadaşlarda puanlarını şişrmeden girerlerse çok işe yarayacak bir çalışma. Yanlış bilgi girmek size bişey kazandırmaz . Giren herkesten ricam lütfen doğru bilgilerinizi giriniz. Hocam tekrar elinize sağlık iyi çalışmalar.

Aynen katılıyorum. Hem yanlış bilgi vermek bize ne kazandırır ki değil mi ama?!

DaMieN' Alıntı:
share_' Alıntı:
kimse gerçek bilgisini girmiyor, eğitimhaneden tecrübe ettim.

Aynen. Sırf bunu yazmak için girdim...

Emek verilmiş bir iş ama kesinlikle doğru bilgiler olmayacaktır. Eğitimhane'den ve imzamda yer alan "Porklu" karaktersizi üzerinden tecrübe ile sabittir...

Kesinlikle böyle itibar etmeyin böyle yerlere....

Not : Site sahibi arkadaşa değil bu laflarım, yanlış anlaşılmasın...

Hocam po(r)klu yu unutmamışsınız daha :) birde gelip yaptığının doğru olduğunu savunmuştu ya elimde olsa eşek sudan gelinceye kadar döverdim onu ama işte...

sanki büyük oranda doğru gibi.
(bilgisayar bölümü için görüşüm.Diğerlerini bilmem)

Tebrikler hocam :+1: güzel çalışma :alkis: inşallah doğru bilgiler girilir de yanıltıcı olmaz..

bu arada atama istemeyecek olup sadece siteyi ve puanını denemek amaçlı üyelik alan varsa, üyeliklerini iptal edebiliyorlarsa etseler iyi olur.

jemba35' Alıntı:
DaMieN' Alıntı:
share_' Alıntı:
kimse gerçek bilgisini girmiyor, eğitimhaneden tecrübe ettim.

Aynen. Sırf bunu yazmak için girdim...

Emek verilmiş bir iş ama kesinlikle doğru bilgiler olmayacaktır. Eğitimhane'den ve imzamda yer alan "Porklu" karaktersizi üzerinden tecrübe ile sabittir...

Kesinlikle böyle itibar etmeyin böyle yerlere....

Not : Site sahibi arkadaşa değil bu laflarım, yanlış anlaşılmasın...

Hocam po(r)klu yu unutmamışsınız daha :) birde gelip yaptığının doğru olduğunu savunmuştu ya elimde olsa eşek sudan gelinceye kadar döverdim onu ama işte...

Yerini yurdunu da biliyorum aslında ama...

Neyse...

Geri