Öğretmenler tanıtıldı ben okul formatörü olarak geçtim...

Kodla Büyü
nefbote' Alıntı:
Sizler yinene iyisinüz benim dersim hiç yk sıfır ders. okulda okula ger gün gelmek zorundamıyım yoksa 15 saat idari görev yapıp gitmelimiyim
hocam aynısını yaşadım hemen müdüre söyle seni ile bildirsinler görevlendirme git artık nerde ne kadar ders varsa, yoksa hem ekders alamadığınla hem de formatör gibi çalıştığınla kalırsın sana söyleyeyim

nefbote' Alıntı:
Sizler yinene iyisinüz benim dersim hiç yk sıfır ders. okulda okula ger gün gelmek zorundamıyım yoksa 15 saat idari görev yapıp gitmelimiyim

forum yöneticileri..

idari görev diye bir görev yoktur diye sitenin açılışına bir uyarı yazısı yazsak. yoksa sıfır saat alan öğretmenlerimiz bile haftanın 5 günüde gitmeyi planlıyor okula :) :puhaha:

botebocuu' Alıntı:
nefbote' Alıntı:
hocam aynısını yaşadım hemen müdüre söyle seni ile bildirsinler görevlendirme git artık nerde ne kadar ders varsa, yoksa hem ekders alamadığınla hem de formatör gibi çalıştığınla kalırsın sana söyleyeyim

idari görev yok.. dersiniz yoksa eğitimle ilgili işler verebilir hiç bir iş düzenli okula giip gelmeyi gerektirmez. sadece kulüp yada sınıf verirse belki.. bunun dışında okula gitmenize gerek yok..

gokceb' Alıntı:
sen formatorsun diyo ama eskisehirde formatorluk yok bile, o kadar bi haber yani bu adama laf anlatamayacağımı anladım mudur beyi bekliyorum gelsin de sorsam diye

hocam ders planını aldın baktın ders yok evine git. sen salla müdürü filan.. dersin yok formatörde değilsin ne işin var. :puhaha:

formatörlük yoksa gitmezsiniz hocam okula o kadar basit.... benim 13 saat dersim var ...haftada 20 saatte halk eğitim kursu vereceğim...Yapmazlarsa yapmasınlar :verymad:

hasari' Alıntı:
Şimdide sınıf öğretmenlerini teknoloji tasarım olarak atıyorlar. Yok abi bu ülkede eğitim düzelmez.
hiç güleceğim yoktu
teknoloji tasarım bölümü resmen stepne olmuş
lastiği patlayanı oraya sevk ediyorlar ilerde teknoloji olarak tasarlanacz heralde bol bol adam lazım bu böüme

tayinci42' Alıntı:
nefbote' Alıntı:

forum yöneticileri..

idari görev diye bir görev yoktur diye sitenin açılışına bir uyarı yazısı yazsak. yoksa sıfır saat alan öğretmenlerimiz bile haftanın 5 günüde gitmeyi planlıyor okula :) :puhaha:
onun ddiğer adı angaryadır ve anayaasada suç kabul edilmektedir.
idari görev ne zaman verilir okulda idareci kadrosu var fakat idareci yoksa o zaman müdüre yardımcı o.ü verilir
ama günümüzde zibil gibi idareci var büyük çoğunluğuda bi b....tan anlamıyor.

banada bugün ders programı verildiğinde dedim benim dersim varmı çok şaşırdım bil ve türkçe vermişler hatta türkçeyi görünce güldüm ben ne anlarım türkçeden bari sayısal ders verselerdi ama bir yandanda sevindim en azından derse girip çıkıcam

6 saat bilgi ve iletişim teknolojisi, 3 saat müzik dersi, 3 saat sosyal etkinlik dersi bende şu bir gerçek bizim öğretmen olduğumuza kimse inanmıyor.

hipopotam' Alıntı:
hasari' Alıntı:
Şimdide sınıf öğretmenlerini teknoloji tasarım olarak atıyorlar. Yok abi bu ülkede eğitim düzelmez.
hiç güleceğim yoktu
teknoloji tasarım bölümü resmen stepne olmuş
lastiği patlayanı oraya sevk ediyorlar ilerde teknoloji olarak tasarlanacz heralde bol bol adam lazım bu böüme
Aynen öyle kardeşim stepne yerine oturmuş. :lol:

Geri