Öğretmenler Günü ve Bt Öğretmeni :)

Kodla Büyü

hakanotuken

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Öğretmenler günü bizim için normal günlerden farksız ama diğer öğretmenler ve özellikle de sınıf öğretmenleri bu günü gerçekten hissedebiliyor. Bilişim Teknolojileri öğretmeni olmak böyle birşey işte...

bütün BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİ arkadaşların öğretmenler günü kutlu olsun......

hocam siz de alın bir sınıf mutlu olun :) benim şahsen sınıfım var seviyorum da keretaları başta istememiştim ama bana öğretmen olduğumu hissettiriyorlar :cry:

benim seçmeli 2 saat dersim var 5lere gelen giden olmadı.. öğretmenler odası çiçek dolu :) kimine eşinden kimine öğrencisinden...

ya tuhaf bi duygu insan hem beklemiyorum diyor hem de hediyenin anlamı hatırlanmak, sayılmak olunca bekliyor.. :oops:

beklediğiyle kalan tek öğretmen...
derssiz, misyonsuz, vizyonsuz :)
normsuz, ve de günsüz tek öğretmen = bil tek öğretmen

bu kadar karamsara bağlamayın öğretmenlerim ben buradan hepinizin öğretmenler gününü kutluyorum Türkiye nin belkide en cefakar öğretmenleri öğretmenler gününüz kutlu olsun..... :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

bende durum tersi bugün öğrencilere hediyelere boğdu beni .... :)

öğrencilerimi zaten hep çok seviyorum :)

hediye şart değil ama hatırlanmak gerçekten güzel şey:)
Arkadaşlar herbirimiz gerçekten çok kıymetli öğretmenleriz bence boşverelim artık bizim de okul lise öğrencilerin umrunda değil hiç .....offf offf

Neredeyse bütün öğretmen arkadaşlar ellerinde çiçek ve gözyaşları ile öğretmenler odasına gelirken ben "neden fotoğraf çekmiyorsunuz" diye beni öğrenci içinde azarlamaya kalkan müdür yardımcısı yüzünden (avazım çıktığı kadar bağırıp, ağzının payını verdiğim halde) mutsuz vee suratım bir karış geçiriyorum bu günü..

Md. yardımcısına ağzının payını öyle bir verdim ki artık değil idari iş, yapmam gerekenleri bile isteyemez benden , canıma değsin :)

Tüm branştaşlarımın öğretmenler gününü kutluyorum..Sizler çok değerlisiniz..

elbette diğer arkadaşlar gibi hediyeye boğulmuyorum ama arada bi kutlayanlarda yok değil. oda yetiyor mutlu olmaya

son derste olmuş olsa bir çiçek alıp yanıma özel olarak gelen bir öğrencinin olması bile bu günü mutlu hissetmemi sağladı valla :) Yoksa iyice kendimi kötü hissedecektim öğretmen yerine kondumuz yok, öğrenciler kendilerinin derslerine çok giren ve notla bir gösteri yapan öğretmenleri es geçmiyor nedense ;)

ben btr olarak gittiğim okuldan bir çiçek aldım. oda ayıp olmasın diyeydi :mrgreen:

havin.de' Alıntı:
Neredeyse bütün öğretmen arkadaşlar ellerinde çiçek ve gözyaşları ile öğretmenler odasına gelirken ben "neden fotoğraf çekmiyorsunuz" diye beni öğrenci içinde azarlamaya kalkan müdür yardımcısı yüzünden (avazım çıktığı kadar bağırıp, ağzının payını verdiğim halde) mutsuz vee suratım bir karış geçiriyorum bu günü..

Md. yardımcısına ağzının payını öyle bir verdim ki artık değil idari iş, yapmam gerekenleri bile isteyemez benden , canıma değsin :)

:+1: iyi yapmışsın arkadaşım ağzına sağlık

bu yıl göreve başladım bu okulda, 5.sınıftan bi öğrencim bana şiir yazmış, 7.sınıflardan 1 öğrenci de çiçek getirdi, elimi öpenler bile oldu haha hiç yoktan iyidir :)))

Benim okulda beni tanımayan öğrenci yoktur hemen hemen. 1 lerden 8 lere kadar :)
Diğer hocalar kadar hediye alamasak da yine de hem tebrik etme hem de hediye almada birçok öğretmeni geride bıraktım. :++:
Bir yandan da diyorum en azından menfaati için değil sırf sevdiği için hediye alıyorlar zaten.

bir öğrencim bana akrostij şiir yazmış. Çok hoşuma gitti. Çok sevindim :roll:

Sanırım 2002 de öss de 20 ile 25 bininci sıralamaya girdik en yüksek puanlı öğretmenlikti ama öğrenciler bizi en kolay kazanılan hatta en az maaş alan öğretmen sanıyor...

Komik : Eski okulumda öğrencilerimizden bir tanesi başka bir öğretmen arkadaşa çiçek almış o günde arkadaş gelmeyince Öğretmenim size vereyim bunu demişti, çok gülmüştüm, kafasından öptüm keratayı;
Bu sene : BTR, Formatörlük olmadığından bir sınıf aldım, Dersim olmadığından bugün okula gitmedim sonra bir bakayım neler oluyor diye okula gittim, Öğrencilerimden biri yaklaştı "Öğretmenim benden duymayın ama size bir sürpriz hazırladık" dedi, belli ki sınıfça hediye almışlar pazartesi verecekler "sakın hediye almayın demeyi unutmuşum" yıllardır tatmadığımdan belki de, ama süpriz kelimesi bile mutlu etti,
ARKADAŞ BEN ÖĞRETMEN OLMAK İSTİYORUM TEKNOLOG; FORMATÖR ; EKDERS ; UMURUMDA DEĞİL, bugün bir kez daha anladım ki o bizim iş dediğimiz angaryalar bizi öğrencilerden uzaklaştırmış, Sınıf demişken aramız çok iyi problemlerini çözüyorum, bazen hopluyoruz top oynuyoruz bazen de fırça yiyorlar ama gözlerinde gördüğüm o sevgi sadece onların sınıf Öğretmeni olduğum için(Çok duygusal oldu bana yakışmadı bee! yaşlanıyormuyum neyim daha yolun yarısı halbu ki :wink: )

havin.de' Alıntı:

Hocam ne dedidniz, tepkinizi çok merak ettim açıkçası.. :)

bizim okulda çaycımız baklava yapmış saolsun. başka bir hediye de görmedik. öğrenciler kutlamadı bile..
1 öğretmen hariç hediye alanı da görmedim :lol:
23 kasım old. için kutlamadılar heralde

8/G sınıfının öğrencilerini "Hocam sizi fazla tanımıyoruz ama dışarıdan fena birine benzemiyorsunuz" tarzında yazdıkları mektup için kınıyorum! Arkadaş insan 24 kasımda öğrencisinden mektup alınca beklentiye giriyor! Not: mektubu yırttım attım!

skipper_forum' Alıntı:
8/G sınıfının öğrencilerini "Hocam sizi fazla tanımıyoruz ama dışarıdan fena birine benzemiyorsunuz" tarzında yazdıkları mektup için kınıyorum! Arkadaş insan 24 kasımda öğrencisinden mektup alınca beklentiye giriyor! Not: mektubu yırttım attım!
içine çeyrek mi bekliyordun hocam. :mrgreen: :puhaha:

skipper_forum' Alıntı:
evet bencede, dışarıdan iyi birine benziyorsun Yalçın hocam :p

Geri