Öğretmenler Eğitsel Kulüp Çalışmalarına Katılmak Zorunda mı?

Kodla Büyü

hbasdereli

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar okulumusda eğitsel kulüp çalışmaları 2 naftada bir çarşamba günleri yapılmakta. Benimse çarşamba günleri dersim yok müdür yardımcısı bütün öğretmenlerin eğitsel kulüp çalışmalarına katılmalarının zorunlu olduğunu bir saat içinde olsa okula gelmem gerektiğini söylüyor.Mevzuat hakkında bilgisi olanlar bu konuda bilgi verebilir mi?

öğretmenler kurulunda seçilen kulüplerden birinde sizi kulüp verildiyse gelmeniz gerekir

maalesef sizin ders programı biraz kötüymüş

formatörsen kulübün olmaz anladığım kaadrı ile değilsin o zaman kulübün var katılmak zorunlu

Birinci dönem askerdeydim formatör değilim şu anda hali hazırda kulübüm yok yani verilmedi..

tolgahan0010' Alıntı:
hbasdereli' Alıntı:
Birinci dönem askerdeydim formatör değilim şu anda hali hazırda kulübüm yok yani verilmedi..
kulübün yoksa gelme gibi bi zorunluluğun yok hocam gitmede ne gidecen.

Şu anda kulübüm yok. Öğretmenler Kurulu Toplantısı çarşamba günü belki verebilir bana da ama öğrenmek istediğim şu kulüp almak zorundamıyız bütün kulüplerde yeterince öğretmen var.

sayın hocam
senin isteğine değilde birazda idarenin tercihine bağlı
isterse seni yazar bi kulübe git git gel 1 saat için okula hesabına döner iş...

Müdür Yardımcısı kıl bir insan ama müdürün anlayışla karşılayacağını düşünüyorum..

arakdaşlar okulda 45 öğretmen var 24 sınıf var .. 5 ve 6 lara fahri 7 ve 8 lere zorunlu rehberlik verildi . tabi bunlara klupte verildi bunların dışında kalan öğretmenlere kulp verme zorunululuğu gibi bi durum söz konusumu.. bazı öğretmenler sınıf almak istemezken sırf para için klup almak istiyo bende diyorum ki sınıfı olmayana klup yok dense nasıl olur...

bormut' Alıntı:
arakdaşlar okulda 45 öğretmen var 24 sınıf var .. 5 ve 6 lara fahri 7 ve 8 lere zorunlu rehberlik verildi . tabi bunlara klupte verildi bunların dışında kalan öğretmenlere kulp verme zorunululuğu gibi bi durum söz konusumu.. bazı öğretmenler sınıf almak istemezken sırf para için klup almak istiyo bende diyorum ki sınıfı olmayana klup yok dense nasıl olur...

Bence ya sınıf ya kulüp verilsin. İkisi birden gereksiz. Sırf ücret demişsiniz zaten amac o. İsteyen ücret olmadan da yapacak.

Geri