Öğretmenler Başbakan Erdoğan'dan özür bekliyor

Kodla Büyü
umarım eğitim bir sen bütün açılışlarında bakan çağırma gafletini göstermez.
umuyorum artık referandumda evet dedik diye meydanlarda hava atma gafletine düşmez.
umuyorum bundan sonra diyer sendkalarla birlik olma cesaretini gösterebilir
umuyorum başka sendikları aşağlamak yerine zor günlerde birlik ve beraberlik mesajlarını gösterebilir.
umuyorum artık hükümetin öğretmen nasıl baktığını anlayabilmiştir.

Somaliden ogretmen gelirse o zaman gorursunuz.
yada bim magazalarindan tasarimciyi bir salarlar

easytr' Alıntı:
cesur yürek2' Alıntı:
umuyorum artık referandumda evet dedik diye meydanlarda hava atma gafletine düşmez.
umuyorum başka sendikları aşağlamak yerine zor günlerde birlik ve beraberlik mesajlarını gösterebilir.

her başlıkta eğitim bir aleyhinde konuşmaktan vazgeç, yapılan eyleme katıldılar, başbakana açıkça tepki gösterdiler. senin gibi adamlar yüzünden de bölünüyor öğretmenler. yine benzer isimle foruma gelmiş resmen bölücülük yapıyorsun. aslında sen bizlere zarar veriyorsun. gün birlik olma günüyken yok eğitim bir şöyle yok şu böyle.enver paşa ismiyle üyelik alanda sensin galiba, her mesajın benzer. hadi türk eğitim seni harekete geçirde eylem başlatsınlar, diğer sendikalarda devreye girsin. sürekli eleştirme, inandırıcılığın hiç yok çünkü.
yıllardır bu formda hükümetin savuculuğunu yapan sen ve senin gibiler artık hükümete cephe alıyorsunuz ya ölsemde gam yemem. bende birlik ve beraber olmalarını istedim. artık kısır tartışma yapmanın alemi yok herkes herşeyi gördü. benim yıllardır söyledğimi artık herkes söylüyor. bu beni çok sevindirdi.

BEKLEMEKLE OLACAK BIR IŞ DEGIL BU GEREKLI YERLERE YAZMALIYIZ NETTE VE MEYDANLARDA GÖSTERMELIYIZ KENDIMIZI
SYN. CUMHURBAŞKANINA TWITTERDA ŞIKAYET EDELIM BAŞBAKANI

easytr' Alıntı:
cesur yürek2' Alıntı:
easytr' Alıntı:
cesur yürek2' Alıntı:

her başlıkta eğitim bir aleyhinde konuşmaktan vazgeç, yapılan eyleme katıldılar, başbakana açıkça tepki gösterdiler. senin gibi adamlar yüzünden de bölünüyor öğretmenler. yine benzer isimle foruma gelmiş resmen bölücülük yapıyorsun. aslında sen bizlere zarar veriyorsun. gün birlik olma günüyken yok eğitim bir şöyle yok şu böyle.enver paşa ismiyle üyelik alanda sensin galiba, her mesajın benzer. hadi türk eğitim seni harekete geçirde eylem başlatsınlar, diğer sendikalarda devreye girsin. sürekli eleştirme, inandırıcılığın hiç yok çünkü.
yıllardır bu formda hükümetin savuculuğunu yapan sen ve senin gibiler artık hükümete cephe alıyorsunuz ya ölsemde gam yemem. bende birlik ve beraber olmalarını istedim. artık kısır tartışma yapmanın alemi yok herkes herşeyi gördü. benim yıllardır söyledğimi artık herkes söylüyor. bu beni çok sevindirdi.

körü körüne yanlışa da doğru diyecek halimiz yok. öğretmenim ve söylenen sözlere tepki gösteriyorum açıkça. senin gibi her durumda eleştirmiyorum, yeri geldiğinde eleştiriyorum. senin sevinmene gerek yok çünkü senin yaptığını yapmıyorum. yeri geldiğinde doğruya doğru demesini bilip bu erdemi gösteriyorum. sen ise bu erdemi hiç gösteremedin ve gösteremeyeceksin, aldığın üyelik sayısından ve hala yazdığın mesajlarından belli. konuyu bölme, tüm sendikaların bir araya gelip ortak bir tepki göstermesi gerektiğini düşünürken daima eleştirdiğin kişilere çamur atmayı bırak. emin ol daha inandırıcı olacaksın.
:+1:

BAŞLICAM SENDIKANIZA BENDE BIR SENDIKA UYESIYIM AMA YETER YAHU NEYIN KAVGASINI VERIYOSUNUZ...
BUARADA SU HUKUMET YANLI KONUŞMALARI BI KENARA BIRAKIN YETER BU KADAR YANDAŞLIK.

başbakan neyin özrünü dileyecek çok konuşmayın "ağa benim " tavrı takılıyor.

dua edin maaşımızı düşürmüyoruz da başbakan diyecek yakında..

özelleştirilmemize çok az kaldı bunlar tohumları oluyor..

Ben gerçekten samimi olarak şunu diyorum. keşke hiç zam yapmasalardı da başbakan bu lafları söylemeseydi. verdikleri 65 tl lik zammı istemiyorum bana onurumu geri versinler.
vatandaşın gözünde öğretmeni paraya düşkün olarak itibarımızın düşürülmesi çok acı bir durum. öğretmenlik para ile ölçülecek bir meslek haline geldiyse ve bunu başbakan yapıyorsa vatandaş öğretmen hakkında kim biliri ne düşünüyordur.

İş işten geçti easytr bu vakitten sonra o çok sevdiğiniz başbakanınız sizi kaale almaz, bizi zaten almıyorduda bizde onu almıyorduk onun için sorun olmuyordu ama siz referandum başta olmak üzere sürekli adamın her dediğini onayladınız nikah masasında bile bu kadar iştahla EVET demediniz :)

Tek sevindiğim nokta biraz geçte olsa en azından gerçekle yüzleştiniz ama iş ola beri gele tren kaçtı.

Geri