"Öğretmene 8 5 mesaisi bugün itibariyle gelmiştir"

Kodla Büyü
Resmi bir belge ya da var olan belgeyi gören varsa konu açsın, yeter bence, kaçıncı başlık. Şehir efsanesi gibi.

haber yalan. ama bence haberi yapan kişiler nabız yokluyorlar.
öğretmen tepkilerini ölçüyorlar.
memurlar net en uygun portal

Hocam duyduk soruyoruz işte başka başlık olduğunu farketsek açmayız herhalde neden hemen kızıyorsunuz..

Hocam ben sivastayım. Okula öyle bir yazı gelmedi .Gelse İlçe Mem den bilgi gelirdi. Müdürden sonra ilk benim haberim olurdu :++:
Ama belli olmaz :eek:

Ne güzel olurdu.
Artık masabaşında çay içerek mesai yaparız diyecem ama öğrtmenler laba doluşurlar artık.Bizde saat 17:00 dan sonra geceleri elimizde format CD si ile gezeriz.

mumsema' Alıntı:
Hocam ben sivastayım. Okula öyle bir yazı gelmedi .Gelse İlçe Mem den bilgi gelirdi. Müdürden sonra ilk benim haberim olurdu :++:
Ama belli olmaz :eek:

Hocam her ihtimale karşı belli olmaz demeyi de ihmal etmiyorsunuz.. Demi ne olur ne olmaz.. :D

noluyoz nedir bu şimdi töbe töbe geldikçe üst üste geliyor
valla olaki aramızdan bi deli çıkıp kendini meb in önünde zincire vurmasa

mehmetsozen' Alıntı:
Hocam duyduk soruyoruz işte başka başlık olduğunu farketsek açmayız herhalde neden hemen kızıyorsunuz..

Hocam çok özür dilerim, amacım sizi kırmak değildi. Aslında kızgınlığım başımızdaki adam(?)lara.

arkadaşlar sivas merkezdeki toki de ikinci dönem 8-5 mesai başlıyacakmış. Haber yalan değildir. Pilot olarak toki de başlıyormuş.

eğer bu doğruysa bizim formatörlükler yakında gidici gibi. Ama sivasta öyle bişey yok şuan için.

ohh suyundan da koysunlar...
yakında da siz zaten 8-5 çalışıyorsunuz ek ders niye verelim ki diyecekler...

eve iş getirmeyecekse öğretmen yazılılarını okulda hazırlayıp okulda okuyup tüm evraklarını orda yapacaksa olsun ama şartları düzelterek yoksa ömer dincerin kölesi değil kimse sandık da hesabı sorulacak elbet

gececiler' Alıntı:
eve iş getirmeyecekse öğretmen yazılılarını okulda hazırlayıp okulda okuyup tüm evraklarını orda yapacaksa olsun ama şartları düzelterek yoksa ömer dincerin kölesi değil kimse sandık da hesabı sorulacak elbet

Bu sefer %60ı bulurlar gibime geliyor :mrgreen:

aliogus' Alıntı:
gececiler' Alıntı:

Bu sefer %60ı bulurlar gibime geliyor :mrgreen:
hocam bulursada kimsenin konusmaya hakkı yok herkes halinden memnun demektir

Dün öğretmenler kurulu toplantısında müdür bey 2 dönem yada seneye muhakkak 8 - 5 çalışma saatini getirecekler dedi. Hayırlısı artık...

Srebrenitsa' Alıntı:
mehmetsozen' Alıntı:

Hocam çok özür dilerim, amacım sizi kırmak değildi. Aslında kızgınlığım başımızdaki adam(?)lara.

Önemli değil hocam. bahsettiğiniz adamdan dolayı hepimizin psikolojisi enteresan bu aralar..

formatör değilim olsaydım bu habere sevinirdim sonuçta 5lere kadar kalmaktan şikayet etmezdim çünkü diğer arkadaşlarda kalacak ozaman sonuçta :mrgreen:

evet bence de hep beraber kalırız okulda. millet 2.5 da salına salına evine giderken ben 5 te çıkıyordum. herkes 5 e kadar kalacaksa en azından o kadar üzülmem herkes aynı diye. gerçi korkmuyor da değilim siz formatörsünüz siz 7 ye kadar kalın derler diye. ya da bize de mutlaka ayrı bir planları vardır diye....

Arkadaşlar iş o kadar kolay değil derslere giren arkadaşlarda ders anlatmaktan bitap düşüyorlar bir de ders bitince o yorgunluğun üzerine 5i beklemek insaf diyorum

Arkadaşlar iş o kadar kolay değil derslere giren arkadaşlarda ders anlatmaktan bitap düşüyorlar bir de ders bitince o yorgunluğun üzerine 5i beklemek insaf diyorum

Getirsinler valla maaşıda 1000 tl yapsınlar en düşük memur maaşıda yetmez daha düşük olsun çünkü düşük bir meslek öğretmenlik. Ama o zaman getirilen her şeyi savunan öğretmenlerin tepkisi ne olacak onu çoooook merak ediyorum.

Çağrı1' Alıntı:

Sendika ayrımı yapılmadan birlik olmak lazım 8-5 konusunda. Öğretmenleri 8-5 okulda tutmak olmaz.

ulass' Alıntı:
Sendika ayrımı yapılmadan birlik olmak lazım 8-5 konusunda. Öğretmenleri 8-5 okulda tutmak olmaz.
Çağrı1' Alıntı:

ama biz duruyoruz :) öünkü biz öğretmen bile degiliz artık 2 tane güzel öğretmenimin flash belleklerindeki dosyaları birbirine kopyalayacak bilişim asistanıyız... tabii cevabım sert oldu

a.... da yatayım mı dedim o da artık benim ile konuşmuyor...

Sabah tan öğleci sınıfçılar çaylarını alır gelir laba oturur, öğleye kadar. :arrow:
Sonra öğleciler dürümlerini alır gelir, laba oturur akşam 17 ye kadar. :alkis:
:++: :++:

GRİNGO' Alıntı:
Sabah tan öğleci sınıfçılar çaylarını alır gelir laba oturur, öğleye kadar. :arrow:
Sonra öğleciler dürümlerini alır gelir, laba oturur akşam 17 ye kadar. :alkis:
:++:
..
bizde kurarız internet kafe programını saati 1 dilim kek yada 2 saati 1 dürüm :D

BaRBaRYaN' Alıntı:
bizde kurarız internet kafe programını saati 1 dilim kek yada 2 saati 1 dürüm :D

2 saati bi dürüm desek, 20 pc en az 20 dürüm yapar. Ben fazla kilo alımından malulen emekli olurum hocam :D Naptın :D

Geri