Öğretmenden ihtiyaçtan, 2012 Siyah Q5

Kodla Büyü

dobra1979

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
olabilir belki ticaretle uğraşıyodur ya da miras kalmıştır anadan babadan zengindir olmadı kafa buluyodur :)

Öğretmen bunu alsa trafiğe çıkaramaz. Çıkarsa sonuçlarına katlanamaz.

yaw hocam böle paylaşımları yapmayın böyle sonra başbakan filan görüyo :p ondan sonra zam bekle dur zannediyolar ki öğretmenler böyle arabalara biniyor. Birde araba ilanına öğretmenden nie yazılılar onada anlamış değilim. öğretmen adam maaşıyla bunun vergisini bile ödeyemez onu hiç düşünen yok

hocam 250 bin tlye ev alan öğretmenler var bildiğim. 150 bine de araba almış çok mu?

Ben Anamur'dayım. Muz serasıyla köşeyi dönen çok öğretmen var burada. Ben hariç... :mrgreen:

15 dönüm serası olan bir öğretmen var burada. Bir sohbet esnasında, "maaşım hariç yıllık 150.000 TL gelirim var" demişti.... :?

cat33' Alıntı:
15 dönüm serası olan bir öğretmen var burada. Bir sohbet esnasında, "maaşım hariç yıllık 150.000 TL gelirim var" demişti.... :?
iyimiş.. sende ac bi sera

cat33' Alıntı:
benim o kadar gelirim olsun okula adım atmam :))

gerçekten öğretmen bence... lastikleri çekmiş kaçbinlik arabada lastikmi çekilir

kendi öğretmendir ama araba hediyedir belki, eşinden, dostundan... öğretmen maaşımla aldım demiyo ki :puhaha: öğretmen olduğu için sattığı ihtimal...
öğretmen karnı doyacak, sıcak bi çatı altına girecek kadar kazansın dursun, böyle hayatlar var işte, ne evler, ne arabalar, ne yüksek standartlar... Gel gelelim hepsinin ömrü 30-40.. bilemedin 50 yıl...
Biz Rabbimin sonsuz cennetine talibiz...

ben de ferrarimi satıcam yakında ek dersle almıştım porsche var o yetiyo bana :puhaha:

folikAsit' Alıntı:
kendi öğretmendir ama araba hediyedir belki, eşinden, dostundan... öğretmen maaşımla aldım demiyo ki :puhaha: öğretmen olduğu için sattığı ihtimal...
öğretmen karnı doyacak, sıcak bi çatı altına girecek kadar kazansın dursun, böyle hayatlar var işte, ne evler, ne arabalar, ne yüksek standartlar... Gel gelelim hepsinin ömrü 30-40.. bilemedin 50 yıl...
Biz Rabbimin sonsuz cennetine talibiz...
iyi bağladın hocam

çok fesatsınız valla. 7 öğretmen birleşip Q5' e girmişlerdir. :)

sadece 16.000 km binmeye gücü yetmiş. yada bir tanıdığındır öğretmen yazalım daha iyi zannederler diye düşünülebilir.

belki özel okulu dersanesi vardır. milli eğitimde zavallı öğretmenim demiyorki öğretmenim diyor :)

pc555' Alıntı:
gerçekten öğretmen bence... lastikleri çekmiş kaçbinlik arabada lastikmi çekilir

:lol: :lol: :lol: ne güldüm yaaa.fakir olduğunu lastikleri çekmesinden anla demi hocam?

bu arada ne öğretmenler tanıyom maaşlarını yılda bi çekmeye giden...bi biz fakiriz anasını satim.ondan forumlarda lak lak çalıyoz anca aylaklıktan.Millet götürüyo piyasayı :mrgreen:

Çalıştığım okulda geçen sene görevlendirme gelen iki bayan öğretmen kardeş vardı. Birisinin altında Mazda 6 diğerinin altında Opel Vectra vardı.
Geçenlerde gördüm Mazdasını satıp Range Rover almış. Paranın kaynağını bilmem ama öğretmen deyip geçmemek lazım. Aileden kalmış olabilir, ticaret yapıyor olabilir.
Darısı başımıza diyelim.

bazen çok saçmalıyorsunuz...Benim okulumda 4 tane kuyumcu dükkanı olan din kültürü öğretmeni var..Adam bu dünyayı kurtardık şimdi sıra öbür dünyada diye din öğretmenliğini bırakmıyorum diyor...Bindiği araba audi A5 ...Kime ne karışabilirsiniz ki!!!Bu arada öğretmenler arasında bayağı zengin var...İstanbula gelince gördüm ben bunu!!

geçen bir öğretmen abimizle maltepede çay içerken(38 yıllık öğretmen kendisi) şu daireyi 25bin tl için vermediler bana dedi..Daire maltepe camine çok yakın..merak ettim sordum kaç paraydı hocam diye..625bin çekmiş adam bizim hoca 600bin vermiş adam vermemiş..bunlar masal değil,elle tutulur gözle görülür şeyler...Adama şaşkınlık içinde bakakaldım.. Hocam bizim 150bin liralık evi kredilerle felan alana kadar canımız çıkıyor deyince,daha küçüksün benim gibi 10 şehirde görev yap,38 yıl çalış sen de alırsın felan dedi:)(bu arada adam 7 yıl felan fransada öğretmenlik yapmış)

bahhele' Alıntı:
pc555' Alıntı:

:lol: :lol: :lol: ne güldüm yaaa.fakir olduğunu lastikleri çekmesinden anla demi hocam?

bu arada ne öğretmenler tanıyom maaşlarını yılda bi çekmeye giden...bi biz fakiriz anasını satim.ondan forumlarda lak lak çalıyoz anca aylaklıktan.Millet götürüyo piyasayı :mrgreen:

doğru tespit etmiş hocam,
adamın ufkundan anlamış,
adama sormuşlar sana şu kadar para çıksa ne yaparsın diye o kadr parayı bir arada görmemişki adam harcayacağı yeri bilsin,
demiş önce gider patlayan kadar lokantada kuru fasulye yerim demiş,
öğretmen adam belliki ilk alırken lastiklerine bakıyormuş aldığı arabanın parayı da sonradan bulmuş

Geri