Öğrencimin yaptığı çalışma

Kodla Büyü

gokten

Üye
Arkadaşlar, öğrencilerimden powerpointte ilköğretim 1. sınıf öğrencilerine yönelik, matematikte toplama işlemini içeren bir sunu yapmalarını istedim. 10. sınıf öğrencilerindem, hiçbir yardımım olmaksızın, tamamen her aşamasını kendi tasarlayıp hazırladığı bir çalışma olan ppt sunusunu ekte gönderiyorum.. Ben çok beğendim. Sizce nasıl?

Ekli dosyalar

• Sunu1.rar
    1.7 MB · Görüntüleme: 570
:? Bunu yapan 10. sınıf öğrencisi mi.

Vallahi benim 5-6 lar bunları döver

gunhkn' Alıntı:
:? Bunu yapan 10. sınıf öğrencisi mi.

Vallahi benim 5-6 lar bunları döver
Hepsini izlemedim bir kaç slayd ilerledim.
Bence gayet hoş. Ne yapmaları lazımki? İhtiyacı karşılıyorsa tamamdır.

Valla hocam baktığım kadarıyla orda bu sunuyu göremedim. PPT anlatırken gerekli her şeyi söylemiştim, hepsini dinleyip uygulamış ,başkasından yardım aldığını düşünmüyorum. Sunuda her bir slayta kendi sesiyle açıklamalarını eklemiş. Benim de onlardan istediğim böyle bir çalışmaydı. Eksikleri var tabii, düzeltip geliştirecek. Basit anlamda bir eğitim prg olmuş diyebilirim. İlk defa böyle bir çalışma yapıyorlar ve gördüğüm sonuçtan çok mutlu oldum, gurur duydum. Sizlerle de paylaşmak istedim.

gokten' Alıntı:
Valla hocam baktığım kadarıyla orda bu sunuyu göremedim. PPT anlatırken gerekli her şeyi söylemiştim, hepsini dinleyip uygulamış ,başkasından yardım aldığını düşünmüyorum. Sunuda her bir slayta kendi sesiyle açıklamalarını eklemiş. Benim de onlardan istediğim böyle bir çalışmaydı. Eksikleri var tabii, düzeltip geliştirecek. Basit anlamda bir eğitim prg olmuş diyebilirim. İlk defa böyle bir çalışma yapıyorlar ve gördüğüm sonuçtan çok mutlu oldum, gurur duydum. Sizlerle de paylaşmak istedim.

benim için kendi sesini kaydedip eklemesi bile tek başına yeterlidir...bence güzel çalışma

Değerli yorumcu arkadaşlar, bu yapılan çalışma tamamiyle öğrencinin kendisinin yapmış olduğu bir üründür. Ben öğrencinin babası olarak getirilen yorumlara açıklama yapma ihtiyacı hissettim. Kesinlikle yardım almadan öğretmeninden öğrendikleri bilgi ile yapılmış bir slayttır. Ben bir baba olarak öğretmenine saygılarımı sunar kendisine teşekkür ederim. Ancak, http://www.suleymantanriverdi.com adresinden alınan o sayfa, tek slayt sayfasıdır. Onu da benim tavsiyem üzerine sayfada değişiklikler yaparak koymuştur. Sayfanın konma nedeni sadece resmin beğenilmesidir. Diğer sayfalar tamamıyla emek verilerek yapılmıştır. Ayrıca; herkesin yorumuna saygı duyduğumuz kadar, başkalarınında verilen emeğe saygı göstermesini bekleriz. Neden derseniz kimse kimseyi bu emekten dolayı dövemez. Slayt yapmak zor olduğu için değil, yapılan yorumlara göre cevaptır. Herkese teşekkürler,Saygılar

Niye yapamasın ki tek başına, deveye hendek atlatmıyor ya. Normal olanı; derste öğrendiklerini uygulamış, yapmış.

4 BEBE + 2 BEBE EŞİTTİR 6 BEBE SÜPERMİŞ :+1:

ilh32' Alıntı:
Değerli yorumcu arkadaşlar, bu yapılan çalışma tamamiyle öğrencinin kendisinin yapmış olduğu bir üründür. Ben öğrencinin babası olarak getirilen yorumlara açıklama yapma ihtiyacı hissettim. Kesinlikle yardım almadan öğretmeninden öğrendikleri bilgi ile yapılmış bir slayttır. Ben bir baba olarak öğretmenine saygılarımı sunar kendisine teşekkür ederim. Ancak, http://www.suleymantanriverdi.com adresinden alınan o sayfa, tek slayt sayfasıdır. Onu da benim tavsiyem üzerine sayfada değişiklikler yaparak koymuştur. Sayfanın konma nedeni sadece resmin beğenilmesidir. Diğer sayfalar tamamıyla emek verilerek yapılmıştır. Ayrıca; herkesin yorumuna saygı duyduğumuz kadar, başkalarınında verilen emeğe saygı göstermesini bekleriz. Neden derseniz kimse kimseyi bu emekten dolayı dövemez. Slayt yapmak zor olduğu için değil, yapılan yorumlara göre cevaptır. Herkese teşekkürler,Saygılar

üstadım bu kadar ilgili ve bilgili bir baba olmaız güzel ama buradan anladığım kadarıyla demekki sizden de yardım almış... ayrıca yardım almak veya başka bir yerlerden araştırarak birşeyler bulmak kötü birşey değildir. buradaki kimsede bunu söylemedi... çalışma güzel buna kimse iğrenç olmuş veya kötü olmuş demedi... ama ortada bir yardım olduğunuda kabul etmek lazım...

yapılan hiçbir yorum sizi veya çocuğunuzu aşağılayıcı olmaz ve olamazda. böyle birşey olsaydı sizden önce bizler tepkimizi koyardık... buraya bunları yazmanızı gerektiren hiçbir durum olduğunu şahsen göremedim. buradaki eleştiriler sadece paylaşımı gerçekleştireni bağlar... biz ne sizi nede çocuğunuzu tanımayız. saygılar...

bazen forumda olan olaylara o kadar şaşırıyorum ki çok tuhaf... bu da onlardan birisi...bu kadar derdimiz varken bu çalışmayı öğrenci kendi yapmış ya da yapmamış bunu mu düşünücez....bizene...çok da ilgilendirdi bizi...bir de babası üye olup savunma mesajı yazmış...çok güldüm walla..

Geri