Öğrenciler Bu Seferde Bilgisayara Şifre Koymuşlar, Yardım!!

Kodla Büyü

sozoguz

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar laboratuardaki bilgisayarlar windows 7 ve öğrenciler şifre koymuşlar. xp deki gibi güvenli moddan yapmaya çalışıyorum. Orası da şifreli, ne yapabilirim. Fikri olan var mı?

hiren boot cd ile bilgisayarı başlattığınızda şifre kırıcılar var, oradan sıfırlayabilirsiniz şifreleri.

Hocam şifreyi kırdıktan sonra çocuklar için sınırlı oturum tanımlayın. Tekrardan başınız ağrımaz....

Deep freeze veya driver vaccine kullanın..
Not:deep freeze kurmadan önce acronisle veya win7 yedekleme programıyla bir yedek alın. Bir kenarda dursun.

şifrelerle falan sıkıntı yaşıyorsanız sanırım virüsler, bilgisayarların ayarları vb çok işle uğraşıyorsunuzdur hocam. Şu seminer döneminde iletişime geçin isterseniz hiç sıkıntı yaşamayacağınız bir yıl için birlikte sistem kuralım. selamlar

esenordelarthe' Alıntı:
şifrelerle falan sıkıntı yaşıyorsanız sanırım virüsler, bilgisayarların ayarları vb çok işle uğraşıyorsunuzdur hocam. Şu seminer döneminde iletişime geçin isterseniz hiç sıkıntı yaşamayacağınız bir yıl için birlikte sistem kuralım. selamlar

3 yıldır bilgisayar öğretmeniyim daha bu yıl formatörlük yapıyorum. Dediğiniz gibi bayağı uğraşıyorum. Tecrübesizlik birazda diğer arkadaşlarında dediği gibi sınırlı oturum tanımlamak gerekli. Yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Geri