ÖĞRETMENLERE KİM SAHİP ÇIKACAK? Abbas Güçlü

Kodla Büyü
İşte o yüzden öğretmenler, Atatürk'ü çok severler. Boşuna değil.

fikri ne olursa olsun gerçekleri söylemekten korkmayan biri. 4+4 ile ilgili yazısıda tv deki konuşmasında da hakkını veren bir adam

çok doğru

doğru hemde gerçekten doğru fakat sayın güçlü geçen yıl bi makalesinde de öğretmenlerin denetlenmediğini belirten yazısını okumuştum epeyce saçma idi şimdi ise söylenecek söz yok . tebrikler.

biz kimiz öğretmen değil miyiz? öğretmenleri ilgilendiren herşey bizi de ilgilendirmiyor mu? yapmayın arkadaşlar bakanı başkabakanı öğretmeni düz memurdan ayırıyo haksız bi şekilde .. biz de kendimizi öğretmenlerin içinden mi ayırıcaz??

neticede evet şu an öğretmenler içinde en zor durumda olan zümreyiz ama bu öğretmen olduğumuz gerçeğini değiştirmez..

"Ülkesini en çok seven işini en iyi yapandır." ve "Meyve veren ağaç taşlanır." sözlerini ele alarak düşündüğümüzde en az işi yapanın ve hiçbir şey üretmeyenlerin en çok maaşı aldığı,en fazla itibar gördüğü ve her imkanından sonuna kadar yararlandığı canım ülkemde normaldir.Sıkmayın canınızı...

kimse sahip çıkmayacak... çünkü biz kendimize sahip çıkamıyoruz... bize reva görülenlerden sonra hala onları destekleyen öğretmenler var.. :-1:

gerçekten böyle bir toplumda öğretmenlik mesleğini seçtiğim için utanıyorum.

btnotlari' Alıntı:
bilişimcilere kim sahip çıkacak önce kendi meselemizi halledelim
genelden özele diye bir kavram vardır bilirsiniz hocam. biz bile kendi aramızda böyle düşündükten sonra hiç bişey olmaz. Ne kadar bencilce düşünceler bunlar, siz öğretmen değilmisiniz, neden herşeye muhalefet olmak zorundayız anlamıyorum yaa...

Geri