ÇPL'de çalışan BÖTE'liler ?

Kodla Büyü

acaracar

Üye
Arkadaşlar Böte mezunuyum. 2 yıldır Çpl de çalışıyorum. Bilişim bölümünde 10,11 ve 12 olmak üzere 3 sınıf var. Böte'li olduğum için 15+15 şeklinde alan derslerine giriyorum fakat koordinatörlük ve şeflik alamıyorum. Fakat okulun bütün işlerini yapıyorum. Tek öğretmenim. Yani Böteli gözü ile bakılırken alan dersine sokmak ama şeflik ve koordinatörlük vermemek saçma geliyor bana. Bu durumda olan arkadaşlar kendi durumlarını ve bilgilerini paylaşırsa sevinirim. Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünden yazılı olarak görüş talep etmeyi düşünüyorum.

hocam yanlış anlamayın ama idareniz kendine düşen kısımda doğru olanı yapmış malesef çünkü sizin bilişim teknolojileri alanı olan bir çplye atanmış olmanız zaten baştan hatalı bir işlem

niye yanlış olsun hakkını arıyor arkadaşımız, teknik öğretmenin her yaptığı işi yapıp -eksiği yok fazlası var şekilde- neden aynı hakka sahip olmasın.

Atanmanız hata. Bence de yazılı olarak görüş talep edin. Bu şekilde atamanın yanlış olduğu anlaşılır ve görev yapabileceğiniz başka bir okula gönderilirsiniz....

Geri