Çocuklar için akıllı saat önerisi

Kodla Büyü

nmk

Site Gezgini
Çocukların kullanımına yönelik, bulundukları yeri görebildiğim (GPS) özellikli, sim kartsız ve en fazla 300tl ye kadar olabilecek akıllı saat önerisi olan var mı

hocam gps özelliğini kullanabilmeniz ve anlık konum takibi yapabilmeniz için mutlaka sim kart olması gerekiyor, gps bilgisini mobil veri üzerinden veriyor diye biliyorum. ve 300 tl civarındaki marka modellerin büyük çoğunluğu Çin menşei uyduruk markalar, şansınıza içinden 1 2 tane sağlamı çıkabilir ama çevremde ne kadar alan arkadaş varsa patladı ellerinde.
Alcatel MoveTime, Wiky Watch, Elari FixiTime (ben çocuğumda kullanıyorum) gibi markalara bakabilirsiniz ama bütçeyi biraz yukarı çekmeniz gerekecektir.

smartbell diye sim kartlı akıllı saat aldım 250 tl civarıydı zamanında. çok verimli olmadı açıkcası, aradığımda bazen 5 sn sonra görüşme kendiliğinden sonlanıyor, bazen bir problem olmuyor, kafasına göre çalışıyor anlayacağınız. yine smartbell için konuşacak olursam gps özelliği size nokta atışı çocuk buradadır demiyor, geniş bir alanı gösteriyor, ona da gps değilde lps deniyor zannedersem.

Vestel’in akıllı saati telefonla eşleştirilerek kullanılır

• Beğen
Tepkiler: nmk
hocam gps özelliğini kullanabilmeniz ve anlık konum takibi yapabilmeniz için mutlaka sim kart olması gerekiyor, gps bilgisini mobil veri üzerinden veriyor diye biliyorum. ve 300 tl civarındaki marka modellerin büyük çoğunluğu Çin menşei uyduruk markalar, şansınıza içinden 1 2 tane sağlamı çıkabilir ama çevremde ne kadar alan arkadaş varsa patladı ellerinde.
Alcatel MoveTime, Wiky Watch, Elari FixiTime (ben çocuğumda kullanıyorum) gibi markalara bakabilirsiniz ama bütçeyi biraz yukarı çekmeniz gerekecektir.
Kullandığınız modelden memnun musunuz hocam.

Hocam bende satılık 2.el var.250tl satıyorum.2 ay anca kullanılmıştır . Garantisi bitmistir.10 kişilik ajandası var.telefon hattıyla çalışıyor.Se Tracker programını telefona yükleyip ,oradan ayarları yapılıyor .

Hocam bende satılık 2.el var.250tl satıyorum.2 ay anca kullanılmıştır . Garantisi bitmistir.10 kişilik ajandası var.telefon hattıyla çalışıyor.Se Tracker programını telefona yükleyip ,oradan ayarları yapılıyor .
Teşekkürler hocam dün vestelin akıllı saatinden aldım

Sim kart olmadığı için dışarda WiFi olmadan bulunan konumu göremiyorum, sos acil yardım çalışmıyor ancak diğer uygulamalarda(adım sayar, nabız, saat) henüz bi sorun yok. WiFi bağlantısı olan yerlerde ise telefona yüklenen VFit uygulaması ile sorunsuz tüm özellikleri kullanabiliyorum. Fiyatı da kampanya ile 200tl idi. Fiyat performans açısından bakılırsa çocuklar için kullanılabilecek düzeyde.

Sim kart olmadığı için dışarda WiFi olmadan bulunan konumu göremiyorum, sos acil yardım çalışmıyor ancak diğer uygulamalarda(adım sayar, nabız, saat) henüz bi sorun yok. WiFi bağlantısı olan yerlerde ise telefona yüklenen VFit uygulaması ile sorunsuz tüm özellikleri kullanabiliyorum. Fiyatı da kampanya ile 200tl idi. Fiyat performans açısından bakılırsa çocuklar için kullanılabilecek düzeyde.
Gps varmi yokmu hocam o dediklerinizi diger akilli saatler ilede yapabiliyoruz.cocugun nerde olduumu gorebildigimiz bir uygulama varmi

Kullandığınız modelden memnun musunuz hocam.
Şahsen memnunum hocam. Öncesinde Alcatel kullandık fakat kayış kısmı dayanmadı benim oğluma saatin gövdesiyle birleşim yerinden parçalandı. Elari Fixitime 3 kullanıyoruz, Turktelekom hattı ile çalışıyor, bazen GPS şaşırsa da büyük oranda doğru gösteriyor

Geri