Çizik Kapatan Kalem aman Dikkat Arkadaşlar

Kodla Büyü

ozvatan

Aktif Üye
Arkadaşlar ben bu kalemi aldım bin pişmanım aynı hataya sizde üşmeyin.İnternetten ve tv. izlediğim reklamlara inanarak bu kalemi aldım çiziği kapatmayla uzaktan yakından alaka yok.Hazır 50 tl boşa gitti.Güneşin altında süre süre kapkara oldum hala çizik kapanacak.Aman ha arkadaşlar dedi demedi demeyin bu kalemden uzak durun.Birde telefonda bir nazik konuşuyorlarki onada inanmayın.Şöyle bir arkadaşları uyarıyım dedim.

Ekli dosyalar

• t08.jpg
    t08.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 5,265
Re: Çizik Kapatan Kelem aman Dikkat Arkadaşlar

saolasın hocam uyarı için. bende bir ara baya düşünmüştüm almak için, ama nette yorumları okudum hiç de olumlu mesajlar yok

hocam zaten kapatsa o kalem önce kaportacılar alır onlar kullanır siz niye macera arıyorsunuz ki

bende geçici diye duymuştum öyle dahi olsa almayı düşünüyordum ama şimdi iyiki almamışım diyorum çok teşekürler hocam bilgilendirme için

bende 10 tl ye gittigidiyordan almıştım. çin malı hiç bir işe yaramadı. çok ince çizikleri kapatıyor. normal ve derin çizikler 100 defa sürseniz yine kapanmaz :)

Arkadaşlar bende praktikerden almıştım 13 tl ye hatta 13 bile değil 12.99 :)))) fiyatı görünce denemek için aldım açıkçası birdaha bulsam tekrar alırım. Derin olmayan çizikleri çok güzel kapattı ama arabamı daha sonra kendim yıkadım.. Benimde duyumum basınçlı su ile yıkanınca tekrar ortaya çıktığı idi bakalım araba gelince bir bakacağım yıkamacıya vereceğim sonucu o zaman göreceğim... Bence de eğer hafif çiziklerini varsa kullanabilirsiniz

İçerisinde yoğun bir oranda balmumu var.Aslında kapatılan yere şeffaf balmumu sürüyoruz.Bir balmumunu bu kadar pahalıya satıyorlar.O da işe yarasa..?

TV reklamlarındaki görüntüler resmen geri çekim arkadaşlar. Dikkatli bakarsanız göreceksiniz. Adam kalemle çiziği kapatmıyor. Tam tersi, elindeki kalemle çiziyor. Geri çekim aldatmacası ile sanki kapatılıyormuş gibi görünüyor. Sakın TV den hiç birşey almayın.

Bundan 3-5 sene önce üç tane ingiliz anahtarını 150 TL ye reklemını yapıyorlardı. 1 sene geçmedi. Aynı set sağda solda 39.90 a satıldı.

Sakın ha.

çizik kapanmasın arkadaşlar takmayın kafanızı. nazarlık olur :puhaha: ne gerek var öyle kaleme silgiye felan

aynı kalemi ben gittigidiyordan 5.30 TL ye aldım.. hiçbir faydasını görmedim :? kesinlikle yanaşmayın bence de..

Geri