Çevre yolları falan filan ücretli oluyormuuşşşşşşşşşşşşşşşşş

Kodla Büyü
cari açık her geçen gün artıyor,maliye bakanı pişkin pişkin herşey yolunda diyor bu hükümette bundan öncekiler gibi açığı vergilerle kapatmaya çalışıyor ancak başaramıyor. sıkıştıkça 2b arazileri satıyor, şimdi ege de küçük adacıklar satıyor bence fakir fukaranın organlarını yurt dışına satsalar belki güzel bir kaynak olur hükümete

o yolları biz yapmamışmıydık yahu, hani şu deprem vergileriyle. Şimdi bidaha mı parasını vereceğizzzzzzzzzz

bedava yaşıyoruz bedava hava bedava su bedava vs.
vergi alınmadık birşey kaldı mı bu ülkede

Ben olsam oksijenden de alırım ses çıkaramıyoruz nede olsa.. vergi özelleştirmeler bitti ada satışı başladı..

Böyle saçma sapan iş ancak günümüz türkiyesinde olur. Kardeşim biz vergi vermiyormuyuz bu hizmetlerin yapılması için. Bende devlete dava açayım o zaman. Zamanında bana sormadan yerlerimizi istimlak edip yol yapmışsın. Bana sormadan bir arsamı park alanı yapmışsın ve parasını vermemişsin. O zaman benim de yolu kapatıp gelenden para almam lazım. Parka gelen herkese bilet kesmem lazım. Bumu bizim ekonomi olarak büyümüşlüğümüz. Tek cümle ile bu sivrisinekten yağ çıkarma çabasıdır.

Geri