zyxel modeminde wireless menüsü yok oldu

Kodla Büyü

sezginozturk

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar okulun adsl modeminde( zyxel PRESTİGE 600 SERİSİ) bir haftaya kadar wireless bağlantı vardı. Modem açma kapama düğmesi bozulduğu için bir tamire gitti ve geldi. ancak geldiği günden beri kablosuz bağlantı yok ayrıca 192.168.1.1 adresinden arayüzüne girdiğimde "advanced setup" bölümünde wriless bölümüde yok. Bu arada modemi tamirden gelince müdür kurmuştu.
Sizce problem ne olabilir arkadaşlar?
Yardımcı olursanız sevinirim.

Sorun modemde değil tarayıcınızda. Başka tarayıcı deneyerek giriş yapmaya çalışın.

Re: YARDIM: zyxel modeminde wireless menüsü yok oldu

menülerin gelmesi için doğru şifreyle giriş yapılması gerekiyor bizde de aynı model vardı yanlış şifre girildiği zaman modem içine giriyor fakat ayarları göstermiyor bu yüzden olabilir...

Re: YARDIM: zyxel modeminde wireless menüsü yok oldu

pegasus777' Alıntı:
menülerin gelmesi için doğru şifreyle giriş yapılması gerekiyor bizde de aynı model vardı yanlış şifre girildiği zaman modem içine giriyor fakat ayarları göstermiyor bu yüzden olabilir...

kesinlikle doğru. bizdede aynı modemden var. sen müdüre şifresini sor. yoksa hangi şifreyle girersen gir bişeyi değiştiremezsin. bişeye giremezsin. oda bilmiyorsa atın reseti gitsin.

Geçen yıl almıştım, üzerinde 2008 yılının chip tarafından en iyi modemi yazıyordu, ucuzdu. 3. gün geri verdim %15 zararım oldu ama kurtuldum yani. Ayarları felan uğraştırıo.

Anlaşılan bu modemi sallayacağız.
Peki tavsiye edeceğiniz kullandığınız problem yaratmayan, kurulumu kolay ve kablosuzu geniş :D bir modem tavsiye edebilirmisiniz.

Geri