ZORUNLU SODES PROJESİ

Kodla Büyü

piyade

Aktif Üye
arkadaşlar okulumuza bakan şube müdürü bizden zorunlu olarak sodes projesi hazırlamamızı istiyor. bana altı tane proje üreteceksiniz diyor.müdür yardımcısı da bu yüzden bize okulu zindan ediyor baskı yapıyor.bir haftada hazırlayacaksınız diyor.benim bildiğim zorunlu sodes projesi diye birşey olmaz yanlışmıyım.

Hocam sıkma canını varsa yardıma ihtiyacın ezdirmeyiz bu tip adamların karsısında varsa aklınızda bi kaç proje soyleyın özetleyın bana yazam gonderem ;)
(Eski Bir Sodesçi :) )

g.cetin.66' Alıntı:
Hocam sıkma canını varsa yardıma ihtiyacın ezdirmeyiz bu tip adamların karsısında varsa aklınızda bi kaç proje soyleyın özetleyın bana yazam gonderem ;)
teşekkürler hocam. insan bir işi gönülsüz yapınca yarım yamalak oluyor içine sinmiyor. durumu açıkladım ben idarecilere onlar zorunlu olduğunu sanıyorlar sodes in ne olduğunu bile bilmiyorlar ben anlatmaya çalıştım biraz.işini bilmeyen insanlarla çalışmak çok zor

g.cetin.66' Alıntı:
:)

Geri