Zorunlu mu?

Kodla Büyü

antiak

Aktif Üye
Slm 2 yıldır BTR görevi almıyorum, okulumuzda başka bir branştan bir öğretmenimiz bu görevi yürütüyor. Fatih projesiylede göz ucuyla bile ilgilenmiyorum açıkçası ama beni onay kabul neyse adı o komisyona bilişim uzmanı olarak yazmışlar ve imza atmam gerekiyormuş. Bu imzayı atma zorunluluğumuz var mı? Ben kontrol etmedim bu kurulumları ve etmekte istemiyorum zaten çok meraklı olsam bu işlere BTR olurdum! Ne yapmam gerekiyor?

Komisyon uyelerinin kimler olacağı fatih projesi ağ alt yapısı kabul komisyonu diyip aratin çıkacaktır.

Hocam kabul komisyonunu okudum 5 asil üye zorunluluğu var sadece, benim sorduğum komisyonda görev almak zorunlu mu? Alttaki kişilerden herhangi 5 i olmuyor mu?

Muayene ve Kabul Komisyonu Asil Üyeleri
KOMİSYON BAŞKANI a) Okul Müdürü
b) Okul Müdürlüğüne Vekalet Eden Kişi
1.Üye Müdür Yardımcısı
2.Üye
a) İl MEM İnşaat ve Emlak Bölümden Mühendis*
b) Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünden Mühendis**
c) İl Özel İdaresi Mühendis***
d) Okul Bilişim Teknolojisi Formatör Öğretmeni
e) Okul Bilişim Teknolojisi Öğretmeni
f) İl veya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından görevlendirilen Bilişim Teknolojileri / Elektrik /
Elektronik branşından TEKNİK öğretmen
3.Üye
a) İl MEM İnşaat ve Emlak Bölümden Mühendis*
b) Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünden Mühendis**
c) Okul Bilişim Teknolojisi Formatör Öğretmeni
d) Okul Bilişim Teknolojisi Öğretmeni
e) İl veya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından görevlendirilen Bilişim Teknolojileri / Elektrik /
Elektronik branşından TEKNİK öğretmen
4.Üye İl / İlçe MEM’de görevli Eğitici BT Formatör Öğretmeni

hocam okulda komisyon üyelerini müdür seçer bildiğim kadarıyla ve kabul etmeme gibi bi durum olduğunu sanmıyorum.
"müdürün verdiği görevleri yapar" diye ucu açık bir tanım varken hayır deme şansımız olmuyor malesef

Neyse ben imza atmadım asıl formator olan kişiyi eklediler komisyona demek ki zorunlu değilmiş :)

Geri