Zorunlu BES'ten Çıkmak İçin Dilekçe Örneği

Kodla Büyü

osghe23

Aktif Üye
Zorunlu Bireysel Emeklilik sisteminden çıkmak isteyen arkadaşlar buyursunlar :+1:

Ekli dosyalar

• Bes_iptal.rar
    9.8 KB · Görüntüleme: 298
Memurumuz iptalin bankadan yapılacağını, 2 ay zorunlu kesinti olacağını söyledi. yanlış mı biliyor acaba. iptali gerçekleştiren bi arkadaş varmı acaba?

ziraatin aynı sistemi halk emeklilik online işlemlerden de yapılıyor aktif olmuş...

Mr.Spermata' Alıntı:
bilogrt38' Alıntı:
Arkadaşlar eğer kurumunuz Ziraat Emeklilik ile anlaştıysa buyrun nasıl cayma hakkını kullanacağınız hakkında bilgi

https://www.ziraatemeklilik.com.tr/docu ... _CAYMA.PDF
"Sözleşmeniz teklif statüsünde olduğu için ilgili işlem yapılamamaktadır."
Şeklinde uyarı geliyor işlem yapılmıyor.

Hocam benim teklif statüsünden çıktığı için cayma yapabildim. Bence bir kaç gün sonra tekrar deneyin...

Ziraat emeklilik için 4449700 'ı arayarak müşteri hizmetlerine falan bağlanmadan iptali gerçekleştirdim.Dilekçeye falan gerek yok.Arayınca yönlendiriyor zaten cayma bölümüne

hocam ziraat te iseniz dilekçeye gerek yok bes online a girip oradan cayma hakkından işinizi halledebilirsinhiz

Maaşını Ziraatbankasından alanlar için dilekçeye gerek yok size gelen mesajdaki numarayı arayarak telesekreter yardımı ile iptal başvurusu yapabiliyorsunuz...

quashpack' Alıntı:
Ziraat emeklilik için 4449700 'ı arayarak müşteri hizmetlerine falan bağlanmadan iptali gerçekleştirdim.Dilekçeye falan gerek yok.Arayınca yönlendiriyor zaten cayma bölümüne

Aynen Hocam olay çok basit oldu ben de şaşırdım hatta kesinti aynı gün yattı

Talep Oluşturulurken Hata Meydana Geldi. Bağlantı Hatası

sürekli bu hatayı veriyor, cayamıyoruz

İnternet bankacılığından iptal edebilirsiniz dedi bizde ziraat bankası veya telefon bankacılığı maaşı ziraat bankasından alıyoruz biz

Arkadaşlar, Ziraat bankası için işlem kolay...

Cayma işlemi için Ziraat Emeklilik sitesinden bireysel online işlemlere giriyoruz. Girişte TC ve telefon numarası girince şifre geliyor ve anasayfa sol tarafta Değişiklik ve Talepler sekmesinden Cayma Talebine girip işleme devam ediyorsunuz, sizden IBAN isteniyor geri ödeme için... Benim 1 gün sonra geri ödendi kesinti...

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben halkbanka sms attim 2560 a ve yanit gelmedi ne red ne onay hic bisi olmadi

Geri