Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Zorla argede görevlendirildim. ne yapabilirim?

Konu, 'ARGE (ADEY,İKS,PYS,SP,TKY)' kısmında okyanus41 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. okyanus41

okyanus41 Seçkin Üye Seçkin Üye

Merhaba arkadaşlar. 2 yıldır ilçe arge biriminde çalışıyordum. Güzel çalışmalar yaptık ama artık okulumu özlemiştim.
    Yeni görev istemememe rağmen, ilçe mem müdürü eskilerden biri mutlaka olacak diye beni de teklif etmiş ve yazı gelecek. diğer ekip arkadaşlarım bıraktı yerlerine yenileri geldi. ısrarla istemiyorum demiştim ama yazmışlar. Şimdi ne yapabilirim? Yaz tatili için 15 gün iznim var. Onu alacağım ve izin bitince gelmemeyi düşünüyorum. Gel derlerse zaten istemiyordum iptal edin deme şansım var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler...

2. hipopotam

hipopotam Seçkin Üye Seçkin Üye

öyle bir şansın yok fakat argede uyumaya başladın mı seni okuluna geri gönderirler. ortalıkta fazla görünmeyip hiç bir işe el atmadın mı yine postalarlar sevilmeyen adam olursun
    yada her işi yap her işe bulaş şube müdürlüğüne yüksel fırsata çevir.

3. okyanus41

cevabın için teşekkür ederim hocam. Zaten tüm işleri yaptığım ve memnun oldukları için bırakmıyorlar. Dediğin şekilde de vicdanım gereği yapamam. Başka türlü de kurtuluş yok mu bu nasıl iş?. Memleketim değil. Bekarım bide. Yaz günü ramazan ramazan ne yapacağım ben orda? Okul yok bişey yok. Rapor mu alsam bilemiyorum kafam çok karıştı

4. ist_koord

ist_koord Süper Üye Süper Üye

Hocam hangi il acaba

5. okyanus41

Kimseyle de kötü olmak istemiyorum. İlçede herkesle aram iyi. Herkes çok memnun. Ama okulumu istiyorum artık. Bunu söyledim ama dinletemedim. Görev yazısı geldikten sonra istifa etsem nasıl olur? Böyle bir hakkım var mı?

6. berke73

berke73 Seçkin Üye Seçkin Üye

bu işler dilekçe ile olur.demekki dilekçeyi vermişsin.

7. birarti1

birarti1 Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam siz orada görevlendirme bulunuyorsunuz ve her dönem için bir dilekçe ile başvurmanız gerekmiyor mu?
    bu dönem için dilekçe vermediyseniz hiç kimse sizi orada alıkoyamaz?
    yaz bakalım o ilçe mem müdürüne ben dilekçe vermedim beni nasıl görevlendirirsin ne diyecek.

8. firtuna61

firtuna61 Seçkin Üye Seçkin Üye

istemediğinize dair dilekçe yazarsınız silsile ile yukarı doğru devam ettirirsiniz takipçisi olursanız okulunuza dönersiniz yoksa aynen devam..

9. ist_koord

HOCAM ACABA HANGİ İL

10. designbote

designbote Üye

dilekçe verdiniz mi? evrak yoksa görevlendirme de yok.

11. fantasio

fantasio Seçkin Üye Seçkin Üye

Yazın görevlendirme yapamazlar hocam çünkü 1 temmuz-1 eylül arası öğretmenlere tatildir
    MEM müdürü bana da Mebbis sorumlusu lazım yazın buralardaysan görev verelim mi? dedi, kabul etmedim

12. BaRBaRYaN

BaRBaRYaN Hiperaktif Üye Hiperaktif

..
    hocam bu kadar aran iyisse. itiraz etmeden önce hocam görevlendirm işini eylüle bırakalım yazın memlekete gitmek istiyorum ailevi problemler var de. yada bişey uydur. eylüle kadar görevlendirme işini ertelet. o zamana kadar kim öle kim kala
    ..
    zorla görevlendirme olmaz diyen arkadaşlara merakımdan soruyorm ilçede herhangi bir komisyon için hiç görevlendirilmediniz mi ?
    ilçede kaymakam sizin amiriniz konumundadır ve size görev verebilir. göreve başlamak zorundasınız. ama görevde bir usulsüzlük olduğunu düşünüyorsanız yada görevi kabul etmek istemiyorsanız dilekçe ile itiraz edersiniz yada iptalini istersiniz. iptal edilene kadar da göreviniz devam eder...

13. Buzkırıcı

Buzkırıcı Hiperaktif Üye Hiperaktif

Okuldan iyidir.orali degilsen aksamlarida izmiti turlarsin yuruyerek.

14. okyanus41

Tekrar merhaba arkadaşlar. Yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim. Dilekçeyi ilk görev alırken vermiştik. Sonra yenileme sırasında dilekçe istemediler ve aynen görevlendirdiler. Bizi acemilerle uğraştırmayın devam ettirin dediler. Yaz dönemini atlatsak sorun yok ama yazın iş yok güç yok ne yapacağım burda diye düşünüyorum

15. ist_koord

HOCAM HANGİ İL

16. berke73

berke73 Seçkin Üye Seçkin Üye

neden böyle bir başlık açtın anlamadım.zaten istiyormuşsuun.yazında otur ek dersini alırsın.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal