ziyaretçi defteri php+güvenlik kodlu elinde olan?

Kodla Büyü

yasarcan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
bugüne kadar çok ziyaretçi defteri denedim indirdim
kullandım ama adam gibi bir ziyaretçi defteri bulamadım
şöyle basit sade anlaşılı php li güvenlik kodlu ziyaretçi defteri lazım

tabi mesaj yönetimi de olsun :mrgreen:

Re: ziayeretçi defteri php+güvenlik kodlu elinde olan?

yokmu arkadaşlar

en iyisi kendin yazacaksın hocam

hocam bir tane buldum çok güzel güvenlik kodlu yönetim panelli ama yazılan mesaj doğrudan yayınlanıyor.
bunun için veritabanında mesaj tablosunda yayın diye bir alan açtım.
ama kodlar o kadar karışıkki (template ve class lar kullanılmış) nereye if yayin=1 ise mesajı göster yazacağımı bulamadım
ekte ziyaretçi defterini veriyorum
yapabilecek arkadaş varsa çok makbule geçer

Ekli dosyalar

• gbookphp.zip
    493.4 KB · Görüntüleme: 81
wtarkan' Alıntı:
http://www.sordum.com/gb/index.php
ayrica küfür koruma sistemi vs de var

Download:
http://www.proxy2.de/scripts.php

hocam aynı ziyaretçi defterinden bahsediyoruz zaten. tek eksiği mesajları yönetici onayı olmadan doğrudan yayınlaması
ben bunu dün gece hallettim. yönetici paneline arayüz de olurdum yönetici mesajı onaylamazsa mesaj onay bekliyor yazıyor.
isteyen olursa kodları paylaşabilirim.

Merhaba,
Dosyayı veya kodları alabilir miyim? Sitemde ziyaretçi defteri için ideal görünüyor.

Teşekkürler.

gbookphp gerçekten mükemmel bir ziyaretçi defteri
güvenlik kodu, yönetici onayı, şablon düzenleme, detaylı ayarlar, kötü kelime filtresi vs..

Ekli dosyalar

• gbookphp-modifiyeli.zip
    516.4 KB · Görüntüleme: 118
yasarcan' Alıntı:
güvenlik kodu, yönetici onayı, şablon düzenleme, detaylı ayarlar, kötü kelime filtresi vs..
Ne yazık ki hata verdi.
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in C:\AppServ\www\gbookphp-modifiyeli\lib\mysql.class.php on line 30
Veritabanında yayin ile ilgili bir tablo göremedim bu arada. Çalışmamasında etkisi olacağını sanmıyorum ama.

Desteğinizi bekliyorum. Saygılar.

hsarpay' Alıntı:
yasarcan' Alıntı:
Ne yazık ki hata verdi.
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in C:\AppServ\www\gbookphp-modifiyeli\lib\mysql.class.php on line 30
Veritabanında yayin ile ilgili bir tablo göremedim bu arada. Çalışmamasında etkisi olacağını sanmıyorum ama.

hocam ilk çalıştırmada install.php var onu çalıştır veritabanı ve tablolar oluşturulduktan sonra sorunsuz çalışıyor

Hocam İstekte Bulunup Sonrada Paylaşmışsın..(Hakkaten) Çok Teşekkürler. :+1: :tr:
çok acelem vardı hocam dedim hani arkadaşların elinde hazır vardır hemen hoop hallederiz ama olmadı

yasarcan' Alıntı:
hsarpay' Alıntı:
yasarcan' Alıntı:
Ne yazık ki hata verdi.

hocam ilk çalıştırmada install.php var onu çalıştır veritabanı ve tablolar oluşturulduktan sonra sorunsuz çalışıyor

Hocam İstekte Bulunup Sonrada Paylaşmışsın..(Hakkaten) Çok Teşekkürler. :+1: :tr:
çok acelem vardı hocam dedim hani arkadaşların elinde hazır vardır hemen hoop hallederiz ama olmadı
İnstall.php çalışırdım. kurulum başarılı görünüyor. Ama aynı hatayı veriyor. Php 5 ve 4 sürümü fark ediyor mu acaba?

hocam install.php yi çalıştırdıktan sonra admin klasöründeki config dosyasını düzenlemek gerekiyor,
dosya içinde veritabanı ayarlarını yapın hocam

Geri