Ziyaretçi defteriyle ilgili bir soru

Kodla Büyü

bt^

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba, meb.k12.tr uzantılı okul websitemize defter.gen.al dan bir ziyaretçi defteri ekledim, kullanışlı gayet ancak bazen mesaj atanlar bir soru soruyor veya benim açıklama yapmam gerekiyor, bu mesajların altına bizim de cevap ekleyebileceğimiz bir ziyaretçi defteri sistemi var mıdır? Veya en azından kullanıcıların mesaj atarken mail adreslerini yazabilecekleri bir bölümü olan böylece sonradan iletişime geçebilmemize yarayan bir sistem? Teşekkürler şimdiden cevaplarınız için.

Hocam deftergeni ben de kullanıyorum, e-posta bölümü ekletebiliyorsunuz mesaj yazmaya, ayrıca kullanıcı girişiyle yazılan mesajlara da cevap verebiliyorsunuz.

e-posta bölümü eklemek için defter ayarlarında Ek alanlar bölümü var. Birini sınıfı, diğerini e-postası yapabilirsiniz.

Hocam üyelik girişinle halledebilirsin onayladıgın mesajların altında cevap yaz var oraya ister yönetici nickini kullan istersen de kım ne sorduysa muhatabının ısmıyle cevap yaz gıtsın yıllardır onu kullanırım ben gayette memnunum , dur hatta bi kontrol edeyım yazan var mı :):):)

evet mesajları düzenleye tıklayınca cevapla seçeneği görünür oluyormuş, onaylamayacağım mesajlar için de mail seçeneği eklersem işim hallolmuş olacak, çok teşekkürler:)

hocam onaylamayacağın mesajlar ıcın hıc maıl falan verme dengesız dengesız yazıyolar baskasının adından mesaj atıyorlar kufurler edıyorlar gerek yok canın sıkılmasın bosuna onaylamayacagın turden mesajları salla gıtsın itle kopukla işimiz olmaz olmadıda

haklısınız hocam ama onaylamamın gerek olmadığı, soru sorulan mesajlar oluyor da onlar için onaylamadan cevap yazabilmem için iyi olabilir diye düşündüm

Geri