Zirvedeki Beyinler 60 Microsoft Visual C# .NET 2010 kitabı

Kodla Büyü

mehmetersin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Yüksel İnan ve Nihat Demirli'nin yazmış olduğu visual studio 2002 kitabına sahibim ve hoş bir kitap lakin biraz eski :) sahip olduğum kitap çokça örnekle desteklenerek yazılmış. Algı kapasitesi biraz daha yüksek olan bazı 10. sınıf öğrencilerime kitap önermek istiyorum tabi önermeden önce ama önce kendime almam lazım ve bu kitabı hiç elime almadım. kitabı kullanan veya göz atmış olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Hocam ben öğrencilerime önerdim bende de var bence güzel bir kitap örnekleri çok,anlatımı iyi 10'a yakın öğrencimde aldı onlarda kullanıyor farkediliyor zaten bence alın derim çok ileri düzey değil ama başlangıç ve orta düzey için oldukça iyi örnekler fazla zaten kitap 1160 sayfa

çok teşekkür ederim boşa para vermekte vardı sonuçta :) bendeki kitap 9 yıllık sayfaları dağılınca bir kaç ay önce tekrar ciltletmiştim. ilköğretimden liseye geçince işime yaradı ama güncelliğini haliyle kaybetmişti. böyle bir kitap kullanıp modül dışı devam etmek istiyorum gerçi şimdiden de öyle yapıyorum :)

Geri