ziraat hesap işletim ücreti

Kodla Büyü

Caterpillar

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
arkadaşlar her ay işbankasından ziraate eft yapıyorum,yaparken ekstra ücret kesmiyorlar,ama 3 ay sonra toptan "hesap kesim ücreti" adı altında ziraatt 15 tl kesmiş...
işin garibi iş bankasından yolluyorum o kesmiyor ziraat kesiyor,yasal mı yaptıkları bunların :verymad:

Re: ziraat hesap kesim ücreti

hocam hesap kesim değil o hesap işletim ücretidir aynı şeyi bana halkbank yaptı 4 tane fatura otomatik ödeme verdim her ay iş bankasından halkbank a fatura paralarını yolluyorum eft ile şimdilik kesmiyorlar ücret.

Re: ziraat hesap kesim ücreti

okanbaris' Alıntı:
hocam hesap kesim değil o hesap işletim ücretidir aynı şeyi bana halkbank yaptı 4 tane fatura otomatik ödeme verdim her ay iş bankasından halkbank a fatura paralarını yolluyorum eft ile şimdilik kesmiyorlar ücret.
ne olursa olsun hocam taş atıp kollarımı yoruluyor,zaten kazanıyorlar,bide ücretmi keseceklerrr,ziraatteki tüm hesaplarımı ve kartlarımı kapatacamm

hocam hesapta günlük ortalama 550 tl (600 olmuş olabilir) tutarsan hesap işletim ücreti almıyor. iki üç kere bende de oldu ama yaklaşık 1 1,5 yıldır almıyor. kyk geri ödemesi bitsin kapattıracam zaten.

faruk8542' Alıntı:
hocam hesapta günlük ortalama 550 tl (600 olmuş olabilir) tutarsan hesap işletim ücreti almıyor. iki üç kere bende de oldu ama yaklaşık 1 1,5 yıldır almıyor. kyk geri ödemesi bitsin kapattıracam zaten.
kyk ile na alakası var hocam?maliyeden ödersin kyk borcunu,benimde var maliyeden ödüyorum..ziraatle işim bitti artık,ya aldıkları paraları geri verirler ya da kapatırım

Diğer bankalar internet şubesinden yapılan işlemlerde kesinti yapmıyor ama ziraat bankası işlem başı 1.5 tl anında kesiyor. Bu yıl geçtik, sevemedim bu bankayı :-1:
Bir de öğrenim aldığım hesabı kapatmadım ben, 4 yıldır pasif bir şekilde açık. Ondan hesap işletim ücreti alıyorlar mı benden acaba.. Sürpriz bir borç çıkmasa başıma :eek:

Ben internet bankacılığından rahat rahat ödüyorum ne gidecem maliyeye kuyruk flan. valla aldıklarını flan vermiyolar eft ye de zam yapmışlar.

Deli Dumrul hesabı geçtin beş akça. geçmedin on akça.
Resmen haraç alıyorlar ve devlet vatandaşının göz göre göre
gasp edilmesine ses çıkarmıyor.
Hangi bankaya geçseniz aynı hikaye.
Ve maalesef bütün parasal işlemlerde bankalar aracılığıyla.
Birine bulaşmak zorundasınız.
Bizi bu ülkede yaşamaktan bıktırır hale getirdiler.

tel.ile ulaşamadım bi türlü,ben de şikayetimvar sitesinden şikayet ettim...size dönüş yapacaz dediler,o parayı alacam mahvedecem onları..haraç kesicileri

susudes' Alıntı:
Diğer bankalar internet şubesinden yapılan işlemlerde kesinti yapmıyor ama ziraat bankası işlem başı 1.5 tl anında kesiyor. Bu yıl geçtik, sevemedim bu bankayı :-1:
Bir de öğrenim aldığım hesabı kapatmadım ben, 4 yıldır pasif bir şekilde açık. Ondan hesap işletim ücreti alıyorlar mı benden acaba.. Sürpriz bir borç çıkmasa başıma :eek:

Artık alacaklar hocam. 28 Nisan itibari ile başladı. Ben kapattırdım bence bir an önce kapattırın.

Geri